Kemencés Csárda Ópusztaszer

Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Kemencés Csárda Ópusztaszer vélemények

Kiváló 2022. szeptember 29.családjával járt itt
Remek étel kínálat, házias ízek, megfelelő környezetben. Gyors, precíz kiszolgálás, kedves személyzet. A családdal 2 személyes kemencés tálat rendeltünk, amit 3-an fogyasztottunk el, és még otthonra is maradt belőle, mert nagyon bőséges volt a tál tartalma. Desszert választék épp megfelelő, azt sem tudtuk mit válasszunk :) De sikerült. Úgy gondolom bár mit is rendeltünk volna, nem maradtunk volna éhesen:)
Kiváló 2021. június 6.barátokkal járt itt
Családdal útnak indultunk az Ópusztaszeri nemzeti parkba, de előtte egy ebédre tértünk be a kemencés csárdába. Hely le volt foglalva. Egy roppant kedves és csinos fiatal lány fogadott bennünket. Megmutatta az asztalunkat, hozta az étlapot és itallapot. Mivel meleg volt, nem volt kétség a nagy kancsó limonádé, mindjárt kettő.
Kemencés Csárda Ópusztaszer - Külső képKemencés Csárda Ópusztaszer - Étel/italKemencés Csárda Ópusztaszer - Étel/italKemencés Csárda Ópusztaszer - Étel/italKemencés Csárda Ópusztaszer - Étel/ital
Átlagos 2019. augusztus 22.a párjával járt itt
Először jártunk ebben az étteremben a személyzet nagyon jól végzi a dolgát. Már az elején nagyon kedvesen elmondták, hogy melyik ételt nem tudják kihozni, meg kérdezik, hogy izlett-e az étel stb tényleg kifogástalan. Az ételek mennyisége is rendben van. Az ár érték arány is jó. Az ételek íze 5 skálán én csak 3 tudnék adni ezen a téren van javulni való.
Kiváló 2019. augusztus 16.barátokkal járt itt
Igazi csárda-hangulatot lehet találni az ópusztaszeri Kemencés csárdában: kívül virágok, bent faburkolat és szép fabútor, használati tárgyak, fokhagyma- és paprika-füzér, kockás abrosz, kékfestő kendők. Még a zárás előtt is kedvesen és készségesen szolgáltak ki minket, pedig már a helységben egyedüli vendégek voltunk.
Kemencés Csárda Ópusztaszer - Külső képKemencés Csárda Ópusztaszer - Étel/italKemencés Csárda Ópusztaszer - EgyébKemencés Csárda Ópusztaszer - Étlap/itallapKemencés Csárda Ópusztaszer - Étel/italKemencés Csárda Ópusztaszer - BelsőKemencés Csárda Ópusztaszer - BelsőKemencés Csárda Ópusztaszer - BelsőKemencés Csárda Ópusztaszer - BelsőKemencés Csárda Ópusztaszer - BelsőKemencés Csárda Ópusztaszer - BelsőKemencés Csárda Ópusztaszer - Külső képKemencés Csárda Ópusztaszer - Külső képKemencés Csárda Ópusztaszer - Étel/ital
2018. július 1.családjával járt itt
Az Erdei vendégházban töltöttünk pár napot,a csárdában vacsoráztunk. Nagyon barátságos hely, érdekes. Bőséges a választék, és a kiszolgálás mindent felül múlt! ! ! ! Csak jót tudok mondani. Ha újra arra járunk, nem hagyjuk ki. ! ! Egyik nap zárt körű rendezvény volt, de mégis megoldották, hogy készítsenek palacsintát. Mindenkinek merem ajánlani! ! ! !
Kiváló 2018. június 29., csoporttal járt itt
Kollégákkal, családtagokkal kirándultunk Ópusztaszerre. Ebédelni tértünk be a Csárdába. Sokan voltak, egy másik csoport nagy busszal érkezett, de mindenkinek volt hely. A felszolgálók nagyon kedvesek és segítőkészek. Az ételkínálatban mindenki talál kedvére valót. Vegetáriánus és kímélő ételek is vannak.
Kiváló 2017. szeptember 16.a párjával járt itt
Az Emlékpart után kiéhezve tértünk be a Kemencés csárdába egy vacsorára. Már előre kinéztük a helyet, tetszett az étlap, főleg mert halas ételre vágytunk, amiből volt is választék. Halszeletek bakonyi módra és "Edit asszony" tejszínes harcsaszeletére esett a választás. Nem kellett sokat várni az ételekre, amik igen szép adagok voltak.
Átlagos 2017. szeptember 8.a párjával járt itt
Idegen városban,mindig az ittjartam. hu olvasóira(iróira) hagyatkozunk. Az Ópusztaszeri emlékpark után porzik a vesénk, meg ebédidő is van,igy kiválasztjuk a 2 csárda egyikét. A tegnapi dömping után csak szerényen ennénk,ezért egy babgulyást és egy halászlét rendelünk. A levesek 20 perc alatt megérkeznek,kis bográcsban,forrón ahogy kell erős pistával kisérve.
Kemencés Csárda Ópusztaszer - Külső képKemencés Csárda Ópusztaszer - BelsőKemencés Csárda Ópusztaszer - BelsőKemencés Csárda Ópusztaszer - BelsőKemencés Csárda Ópusztaszer - Étel/italKemencés Csárda Ópusztaszer - Étel/italKemencés Csárda Ópusztaszer - Étel/italKemencés Csárda Ópusztaszer - Étel/italKemencés Csárda Ópusztaszer - BelsőKemencés Csárda Ópusztaszer - BelsőKemencés Csárda Ópusztaszer - BelsőKemencés Csárda Ópusztaszer - Étlap/itallapKemencés Csárda Ópusztaszer - Étlap/itallapKemencés Csárda Ópusztaszer - Étlap/itallapKemencés Csárda Ópusztaszer - Étlap/itallapKemencés Csárda Ópusztaszer - Külső kép
Kiváló 2017. március 15.gyerekekkel járt itt
Gondolom sokakhoz hasonlóan az ópusztaszeri Emlékpark meglátogatása után tértünk be a Csárdába. Amikor mentünk, nem voltak sokan, de a környezet, a berendezés, a csárdahangulat nagyon megfogott. Igazi jó gulyást ettem, utána meg egy kis édességet, de nagyon finom volt a töpörtyűs pogácsa is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
2015. október 27.barátokkal járt itt
Ópusztaszeren jártunk és kicsit félve ültünk be az egyetlen nyitva levő csárdába, de nem kellett csalódnunk. Kedves, figyelmes kiszolgálásban volt részünk és igazán ízletes ételeket kaptunk, ráadásul nem is kellett sokat várnunk. Könnyű ebédre vágytunk, így töltött gombafejekre és rántott camembertre esett a választásunk.