Mediterrán Étterem & Villa Orfû

04.02-06.30.
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Mediterrán Étterem & Villa Orfû vélemények

Kiváló 2021. október 2.a párjával járt itt
Évforduló kapcsán a környéken jártunk - ajánlások, vélemények alapján választottuk a helyet. A szakács fogadott minket kedves szavakkal, sőt amikor elkészült a kiválasztott étel, Ő maga szolgálta fel (nem találkoztam még ilyen helyzettel - igazán szimpatikus megoldás). Ízletesek voltak az ételek, örömünkre szolgált az étel minősége, mennyisége is, és maga a hely is. Szívesen visszatérnénk, ha lenne rá alkalom.
Mediterrán Étterem & Villa Orfû - Egyéb
Kiváló 2018. szeptember 6.a párjával járt itt
Kedves kiszolgálás, kitűnő ételek. Röviden így jellemezhetném az éttermet. A felszolgáló hölgy előzékeny és nagyon kedves. Az étlapon nem túl nagy a választék,de ezt az ebéd elfogyasztása után már nem is bántuk. Kisebb választék, de az tökéletes minőségben és ízekben. Igazán finomat ettünk, s nem sokat vártunk az ételekre! Csak ajánlani tudom! Visszatérő vendégek leszünk!
Kiváló 2014. február 21.gyerekekkel járt itt
2013.augusztusában töltöttünk egy hetet Orfűn. Mivel szeretjük az olasz konyhát első este kipróbáltuk a Mediterrán éttermet. Az étlap választékos, mindenki megtalálta amit keresett. A kiszolgálás kiváló, nagyon barátságos mindenki. Az Orfűn töltött 7 napból 6- szor ettünk a Mediterrán Étteremben.... Visszatérünk :)
Mediterrán Étterem & Villa Orfû a térképen
7677 OrfûSzéchenyi tér 4.
• ingyenes WIFI • étel elvitelre • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség
H-Szo
V