Muskátli Vendéglő Orfű

Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Muskátli Vendéglő Orfű vélemények

Kiváló 2022. július 15.egyedül járt itt
Jó hangulatú, amolyan "kockás terítős" vendéglátó hely, kellemes környezetben, kinti/benti résszel, a kerthelyiségben még egy pici játszótér is van kisgyermekkel érkezőknek, meg nyuszik egy elkerített helyen. Amit tapasztaltam, átlagon felüli kedvesség a felszolgálók részéről, és gyors kiszolgálás. Finom ételek, jó ár-érték arány. Mindig friss ételt kaptam. 3 egymást követő napon fogyasztottam itt.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. június 30.gyerekekkel járt itt
Az étlap szerencsére nem csak a megszokott fogásokat kínálja, a kiszolgálás gyors volt, a kertben a gyerekek szabadon tudnak szaladgálni, nyuszit nézegetni. Sajnos a kis játszótér hintája le volt szakadva, így az használhatatlan, de ettől a gyerekek ugyanolyan jól érezték magukat.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 38 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 210 feltöltött kép
Kiváló 2017. május 2.családjával járt itt
2017 Húsvétkor voltunk Orfűn , és egyik este a vacsorát itt fogyasztottuk . A vendéglő a falu központjában található , könnyen megtalálható , egyből a főút mellett van . Szép rendezett kert fogadja a betérőt , és a belső elrendezése is tetszetős . A pincérek hamar jöttek felvenni a rendelést , és a kért ételek is gyorsan elkészültek.
Muskátli Vendéglő Orfű - Étel/italMuskátli Vendéglő Orfű - Étel/italMuskátli Vendéglő Orfű - BelsőMuskátli Vendéglő Orfű - BelsőMuskátli Vendéglő Orfű - BelsőMuskátli Vendéglő Orfű - Étel/ital
Kiváló 2017. március 15.a párjával járt itt
Pécsi kiruccanásunk alkalmával mentünk el Orfűre, kifejezetten a Muskátli miatt. Elképesztően hangulatos helyen van az étterem, és ehhez méltó a berendezése, hangulata is. Természetesen egy medvehagymás ételt is megkóstoltunk, a medvehagyma krémleves isteni finom volt, utána pedig roston sült hús salátákkal.
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat
Kiváló 2016. június 27.családjával járt itt
Egyik kedvenc éttermünk. Nem sok van, úgy 4-5 kb. Az ételek mindíg kifogástalan minőségű alapanyagból készülnek, megfelelő mennyiségben, finomak, szépen tálalva, de nem "agyoncsicsázva", "agyonfűszerezve". Az árakkal nincsenek elszállva, nem a legolcsóbb hely, de nem is kirívóan drága.
Kiváló 2016. június 10.a párjával járt itt
Párommal nemrég a Muskátli Vendéglőben jártunk. Gyönyörű, rendezett kert, kellemes hangulat fogadott bennünket. A felszolgálók nagyon kedvesek, udvariasak voltak, az ételt viszonylag hamar kihozták. Nagyon finomak voltak az ételek, szépen tálalva, öröm volt elfogyasztani. Ide mindenképp visszatérünk, mert nagyon jól éreztük magunkat.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. szeptember 16.gyerekekkel járt itt
Mindig visszatérünk ebbe az étterembe, ha errefelé járunk. A szépen rendezett udvar, a nagyszerű környezet és az udvarias kiszolgálás megadja az alaphangulatot, amit az ételek választéka és minősége csak felerősít. Érdemes asztalt foglalni, mert szinte mindig telt házzal üzemelnek (ápr. -okt. ).
Átlagos 2015. szeptember 8.gyerekekkel járt itt
Korábban nagyon sokat jártunk ebbe a vendéglőbe, ahol a megszokottól eltérő gasztroélmények érhettek minket. Már egy ideje nem jártunk itt, aztán újra kipróbáltuk. Sajnos le kell vegyük a listánkról. . . Teljesen átlagos, kommersz ételválaszték fogadott, eltűntek az étlapról a régi kedvenceink. Ezért sajnos már nem érdemes kimenni.
Kiváló 2015. augusztus 4.a párjával járt itt
Egy kellemes szombati fürdőzés után jártunk itt. A kiszolgálás gyors, a pincérek nem asztalokhoz vannak rendelve, hanem folyamatosan a vendégekért dolgoznak, az udvari étkezéshez két lehetőség közül lehetett választani, padok vagy asztalok. Mi az asztal mellett döntöttünk. A szomszédba található egy érdekes kemence kiállítás.
Kiváló 2015. február 7.barátokkal járt itt
Orfűi nyaralásunk alatt ismerősök ajánlották,hogy ugorjunk be a Muskátliba. Hát mi megfogadtuk a tanácsukat,és tényleg nem bántuk meg. Az a házi meggyes barna sör,az a somlói. . . . a mennyekbe repítettek minket. Szinte minden nap ide tértünk be est ebédre. A választék és a kihozott mennyiség bőséges volt,gyönyorű udvar,kert.
Muskátli Vendéglő Orfű a térképen
7677 OrfűSzéchenyi tér 13
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
hagyományos magyar fogások
Különtermek