3,2

Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel
Gotthard Hotel Szentgotthárd

Hársfa Fogadó Étterme Ôriszentpéter vélemények

Gyenge 2021. július 11.a párjával járt itt
Már a belépéskor az az érzésünk tamaft, hogy nem latnak bennünket szívesen.
A kiszolgáló szemelyzet viselkedése kritikán aluli.
A kért ételek minősége erősen kifogásolható.
A híres őrségi vendégszeretetnek itt nyoma sincs.
Kerüljétek el a helyet!
Gyenge 2021. július 10.a párjával járt itt
Őriszentpéteren a hársfa éttermet választottuk. Nem kellett volna. 12 órakor értünk oda leültünk egy asztalhoz,és rendeltünk egy fiatal kedves pincér lánytól. Míg az ebédre vártunk rájöttünk nem a legjobb helyre jöttünk mivel tömve volt az étterem léggyel.
Átlagos 2020. július 31.családjával járt itt
Úgy ajánlották a helyet. Mondjuk nehéz mást találni a környéken 15h körül. Ez egy családi vállalkozás, abszolút negatív értelemben. Úgy mentem be, hogy nem volt egyértelmű, nyitva vannak-e és adnak-e nem szállóvendégeknek ebédet. Próbáltuk megtalálni a legkevésbé koszos asztalt. Ennek az lett az ára, hogy a szomszéd malacólját nézhettük.
Kiváló 2019. június 6.gyerekekkel járt itt
Már több alkalommal jártunk itt! Nagyon szép hely, tiszta környezet, segítőkész szenélyzet, finom és bőséges az étel, és az ár is korrekt! Csak ajánlani tudom! Legutóbb jun. 1-.én ettünk ott a fiammal !! Akkor sem csalódtunk! Kedvenc vidékünk az Őrség, rövidesen ismét készülünk oda, akkor megszállunk ott!
Kiváló 2018. április 7.gyerekekkel járt itt
Nyitás óta rendszeresen étkezünk az étteremben, sokszor fogyasztottunk menüt, de választottunk finomakat az étlapról is. A tulajdonosok és az alkalmazottak is maximálisan kedvesek, a rugalmasságról nem is beszélve. A mások által említett flegma, mogorva viselkedéssel SOHA nem találkoztunk! Az ételek háziasak, ízeletesek, ár-érték arányban nagyon jók.
Szörnyű 2017. június 18.gyerekekkel járt itt
Egy Szentgotthárdi fürdőzés után jóleső fáradtsággal indultunk vissza Őriszentpéterre és mivel útba esik és amúgy is ajánlotta egy barátunk hát betértünk az étterembe. Bárcsak ne tettük volna. Már az elején furcsalottam a flegma köszönést de az elején még nem foglalkoztam vele. Ez csak a kezdet volt.
Gyenge 2016. november 8.a párjával járt itt
Mi kétszer voltunk az étteremben. Első alkalommal ki is fordultunk onnan. Beléptünk az ajtón, köszöntünk, amit viszonzásra sem méltattak, pedig a pincérnő 2 lépésre beszélgetett egy párral. Ott ácsorogtunk rövid ideig, hogy szóra méltassanak bennünket, mit szeretnénk, hol találunk asztalt, de hozzánk se szóltak.
Kiváló 2016. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Bár a pincérnő kissé fáradtnak (mogorvának?) tűnt a kiszolgálással semmi probléma nem volt! Semmi negatívat nem mondhatok az étteremről: az ételt elég gyorsan kihozták, finom volt és nagy adag. Az egy hét nyaralásunk alatt itt fizettünk legkevesebbet az ebédünkért, szóval az ár-érték arány is igen jó volt.
Szörnyű 2016. augusztus 6. járt itt
A pincér hölgy a kedvességnek és a rugalmasságnak a leghalványabb jelét sem mutatta. Az ételek minősége amúgy nem rossz, de egy örökkévalóság mire megkapod a rendelésed. Összességében nem ajánlom sekinek.
Gyenge 2016. július 14. járt itt
Ismerősök ajánlották, hogy érdemes felkeresni az éttermet, sajnos összességében inkább csalódás volt. Rendeléstől majdnem 1 óra elteltével került étel az asztalunkra és a köret rettenetesen sós volt, ráadásul a rendelésünk egy része elmaradt, arra tobábbi negyed órát vártunk.