Centrum Panzió Ôriszentpéter

a 17 őriszentpéteri szállás közül
Panzió minősítés alatt
Centrum Panzió Ôriszentpéter

Centrum Panzió Ôriszentpéter bemutatkozása

Az ország legnyugatibb csücskében terül el az Őrségi Nemzeti Park.
A háborítatlan természet - a védett növények, állatok - minden évszakban gyönyörködtetik a természet szerelmeseit.
De nemcsak a természet nyújthat felejthetetlen kikapcsolódást, élményt, hanem az itt élők több évszázados hagyományi, népművészeti és építészeti látványosságai is.

Kerca Bio Farm Kercaszomor - Napi árak
Balance napok
Thermal Hotel Balance Lenti

Centrum Panzió Ôriszentpéter vélemények

Kiváló 2016. június 3.csoporttal járt itt
A környezetvédelem jegyében megrendezett Zöld Civil Országos Találkozón Őriszentpéter városában,vettem részt,sokad magammal. A szállásom a Centrum Panzióban volt ahol étkeztünk is egyben. Sajnos nem vagyok már mai gyerek sok tapasztalattal a hátam mögött,de most kellemesen csalódtam. A szállás és az étterem is kitett magáért.
Szörnyű 2014. augusztus 18.a párjával járt itt
Igénytelenül piszkos minden és úgy egyáltalán minden igénytelen itt. Az ágy melletti szőnyeg morzsás és koszos, a fürdőtálca koszos+vízköves, a WC sz. . . [moderálva -a szerk. ], a törölközőbe biztos nem törölköznék. . Ezenkívül a fürdőszobában nincsen konnektor, a szobában nincs egy "puff" vagy kisszék a kisasztalnál.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 131 feltöltött kép
2014. július 21.a párjával járt itt
A panzió a belvárosban a körforgalom mellett található. Aljában éterem van a tetőtérben 8 nagy légterű szoba van. Az épület építéséből adódóan és a jó hőszigetelésnek köszönhetően a szobák a nyári hőségben is kellemesek (klima nincs). Az összes szoba pótágyazható. Az ágyak sajnos kicsit kemények.
Centrum Panzió Ôriszentpéter - Külső kép