Ôriszentpéter és környéke

Balance napok
Thermal Hotel Balance Lenti

Galambdúc Vendégház Ôriszentpéter vélemények

Szörnyű 2018. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Én 2018. aug. 05-11-ig voltam itt, harmadmagammal, feleségemmel és kisfiammal. IDE VISSZA A BÜDÖS ÉLETBEN NEM JÖVÜNK. Korábban még sohasem jártunk itt, egy másik, korábbi szállásadónk ajánlotta számunkra a legnagyobb jószándékkal. Mivel SZÉP-kártyás foglalás volt, így a szállás díjának 80 %-át előre elutaltuk, mert májusig ezt meg kellett tennünk, hogy el ne veszítsük a kártyán lévő Cafeteria-összeget.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
2014. január 21.a párjával járt itt
A Galambdúc vendégházba visszajáró vendég vagyok évek óta. Voltam már egyedül, barátokkal, családdal, nagy társasággal. Voltam nyaralni, túrázni, és csak úgy. A házigazda Erika, igazi vendégszerető, vendégkényeztető hölgy, igyekszik mindenkinek kedvére tenni.
Kiváló 2013. október 24.a párjával járt itt
A Galambdúc Vendégház bármely korosztály részére kikapcsolódást nyújt, akár fiatal vagy idős pár, akár családosok keresik fel ezt a szállást. A vendégház Őriszentpéter külterületén, Keserűszeren található, ahol a "város" zaja nem, csak a madarak éneke hallható.
Galambdúc Vendégház Ôriszentpéter - Külső képGalambdúc Vendégház Ôriszentpéter - Medence/kertGalambdúc Vendégház Ôriszentpéter - Medence/kertGalambdúc Vendégház Ôriszentpéter - Medence/kert