Hársfa Fogadó Ôriszentpéter

Balance napok
Thermal Hotel Balance Lenti

Hársfa Fogadó Ôriszentpéter vélemények

Kiváló 2017. szeptember 25.barátokkal járt itt
Öt éjszakát töltöttünk a fogadóban félpanziós ellátással. Nagyon jól éreztük magunkat. A szállás tiszta és kényelmes. Szinte minden kívánságunkat teljesítették. A tulajdonosok kedvesek és nagyon barátságosok, a pincérnők - egy kivételével - szintén. Az ételek nagyon finomak és nagy adagok, alig tudtuk megenni.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2015. augusztus 19.a párjával járt itt
Ismét átutazóban pihentünk meg az Őrségben. Őriszentpéteren már megelégedettséggel vacsoráztunk ezen a helyen, ezért gondoltam,hogy a panzió részét is kipróbáljuk. Vasárnapra való tekintettel, a főszezon ellenére is kaptunk szabad szobát. A családi ház tetőterében kialakított vendégszobák egyikét készítették elő számunkra.
Hársfa Fogadó Ôriszentpéter - Külső kép