Diófa Csárda Orosháza

2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Diófa Csárda Orosháza vélemények

Kiváló 2023. január 5.a párjával járt itt
Nagyon jó hely a szálloda nincs messze kitűnő minőségű ételt kaptunk kedves személyzet csak ajánlani tudom kisgyermekes családnak is megfelelő
Kiváló 2022. november 11.egyedül járt itt
Sokszor megfordulok a Diófában. Mindig barátságos, kedves és jó hangulatú kiszolgálás vár rám. Az ételek egytől egyig nagyon finomak, és bőségesek az adagok. Pénztárcabarát hely, szóval aki ide ellátogat, sosem fog csalódni. Az itt dolgozóknak mindig van hozzám egy jó szavuk, ami a mai világban nagyon jól tud esni az embernek. Köszönöm és jövök máskor is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. szeptember 14.a párjával járt itt
Egy Gyopárosfürdői Wellness alkalmával jártunk itt.
A neten kerestem egy jó éttermet ahol vacsorázni lehet.
Így sikerült rátalálnom erre a klassz kis helyre.
Nagyon hangulatos barátságos,csak ajánlani tudom.
A kiszolgálás udvarias kedves és gyors.
Az ételek meg isteniek voltak és rengeteg.
A férjem még a maradékból másnap megebédelt.
Ha valamikor még erre járunk akkor biztos betérünk!
Diófa Csárda Orosháza - Étel/italDiófa Csárda Orosháza - Étel/ital
2018. augusztus 22.a párjával járt itt
Véletlenül találtuk meg a Diófa csárda éttermet, és nem csalódtunk benne. Azóta még egyszer el mentünk oda. Betyártarisznyát ettünk másodjára is, az a kedvencünk, csak ajánlani tudjuk mindenkinek. Nagyon finom volt, és jól is laktunk vele. A csárda előtt pedig volt egy nagyon szépen kialakított kis tó, amit érdemes megnézni.
Kiváló 2018. augusztus 13.családjával járt itt
Többször jártunk már az étteremben,és mindig elégedett vendégként távoztunk. Az étlap változatos,az árak elfogadhatók. A felszolgálók gyorsak,udvariasak. A terasz kellemes környezetet biztosít az étkezéshez. Bízvást ajánlom a helyet mindenkinek,és nem fog csalódni.
Kiváló 2018. január 9.a párjával járt itt
Szegedről Békéscsabára tartva telefonon kerestünk egy helyet, ahol elkölthetnénk egy gyors vacsorát. Belépéskor hangulatos hely fogadott minket. Éppen egy rendezvény kellős közepébe csöppentünk, de a személyzet lelkesen próbálta tartani a frontot. Az ital és étel kiválasztása után kíváncsian vártuk, hogy jól döntöttünk-e.
Diófa Csárda Orosháza - Étel/ital
Kiváló 2017. június 11.a párjával járt itt
Barátságos fogattatásban volt részünk a felszólgáló személyzet részéről. Elegáns de mégis családias hangulatú, igényes megjelenés. A felszolgáló hölgy mosolygós kedves,barátságos és felkészült. A rendelés felvételétől rövid időn belül megkaptuk a rendelt ételeket, melyek nagyon finomak és hatalmas mennyiségűek voltak. csak ajánlani tudom mindenkinek.
Kiváló 2017. június 9.gyerekekkel járt itt
2017 06 03. án jártunk az étteremben akkor értünk oda Orosházára . Nagyon hangulatos helynek tartom a kiszolgálás gyors a személyzet nagyon barátságos . Kis unokám összemaszatolta a ruháját ezért szomorú lett a pincér hölgy észrevette és hozott neki vigasztaló csokit . Az ételek finomak ,ízletesek az árak meg felelőek .
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat
Szörnyű 2016. november 3.a párjával járt itt
Gyopárosfürdőre menet kinéztük magunknak a csárdát, ahol meg akartunk ebédelni mikor visszafelé tartunk a szállásunkra. Sajnos akadályokba ütköztünk, amin nagyon meglepődtünk, hiszen ilyen élményben még sohasem volt részünk, pedig megfordultunk már jó néhány helyen.
Kiváló 2016. október 14.a párjával járt itt
Baràtsàgos fogattatàsban volt részünk a felszolgàló személyzet részéről. Elegàns de mégis csalàdias hangulatú, igényes megjelenés. A felszolgàló hölgy mosolygós kedves, felkészült. A rendelés felvételétöl rövid idön belúl megkaptuk a rendelt ételeket, melyek forrók, làtvànyosak és rendkívül ízletesek voltak!
Diófa Csárda Orosháza - Étel/italDiófa Csárda Orosháza - Étel/ital