Hotel Corvus Aqua étterme Orosháza

Hotel Corvus Aqua étterme OrosházaHotel Corvus Aqua étterme Orosháza
Hotel Corvus Aqua étterme OrosházaHotel Corvus Aqua étterme Orosháza

Hotel Corvus Aqua étterme Orosháza bemutatkozása

Étterem és tóparti terasz
A szálloda földszintjén található éttermünk és tóparti teraszunk azzal a céllal jött létre, hogy a hagyományos békési ízek, az elmaradhatatlan hungarikumok megismertetése mellett vendégeink ízelítőt kaphassanak a nemzetközi reformkonyha remekeiből is!

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza - Napi árak félpanziós ellátással
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Hotel Corvus Aqua étterme Orosháza vélemények

2023. július 8.a párjával járt itt
Jó időben igazi élmény a tó mellett étkezni, a napernyők alatt, és ezt nem csak a szállóvendégek élvezhetik. A szállóvendégeknek a szokásos félpanziót nyújtja a Hotel Corvus Aqua étterme. A recepcióból nyíló étterem egyszerűen berendezett, de az egyik oldalon a csupa-ablak-ajtó mögött a Gyopárosi tó látványa gyönyörködteti az étkezőket.
Hotel Corvus Aqua étterme Orosháza - EgyébHotel Corvus Aqua étterme Orosháza - EgyébHotel Corvus Aqua étterme Orosháza - EgyébHotel Corvus Aqua étterme Orosháza - EgyébHotel Corvus Aqua étterme Orosháza - EgyébHotel Corvus Aqua étterme Orosháza - EgyébHotel Corvus Aqua étterme Orosháza - Egyéb
Kiváló 2018. augusztus 7.a párjával járt itt
A szálloda éttermében a félpanziós reggeli és vacsora után érdemes kiülni a tóparti teraszra, ahol a reggeli utáni kávét is el lehet fogyasztani vagy vacsora után el lehet beszélgetni. Nyugalom szigete 😃.
Az étteremben a felszolgálás gyors, udvarias. A büféasztalos reggeli és vacsora választéka átlag feletti, gondolnak a vegetáriánus vendégekre is.
Hotel Corvus Aqua étterme Orosháza - Étel/italHotel Corvus Aqua étterme Orosháza - Külső kép
Kiváló 2017. július 27.gyerekekkel járt itt
Az étterem hangulata nagyon kiváló. A szállodában szálltunk meg félpanziós ellátással. Minden reggelire/vacsorára mást szolgáltak fel. Ami elfogyott azt hamar pótolták. Nem erőltették, hogy fogyasszunk italt. A személyzet kedves és figyelmes, szolgálatkész, lesték a kéréseinket. Éreztük, hogy tényleg fontosak vagyunk.
Kiváló 2014. július 11.egyedül járt itt
Kiszolgálás tekintetében a főpincér munkáját emelném ki, a hangulat pedig varázslatos. A tóparti terasz nagyon romantikus, és a mellette csordogáló kis patak is az lenne ha működik. Amikor én voltam épp nem üzemelt. A tálalás nagyon izléses, az étel pedig ízletes. Aki erre jár és nem esik, az a teraszon foglaljon helyet, ha kell terítse magára a székeken található plédet. Mindenkinek ajánlom, főleg vacsorázni ;)
Hotel Corvus Aqua étterme Orosháza a térképen
5904 OrosházaHűvös utca 1.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • gyerekmenü • koktélok • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi