Mandula Étterem & Bisztró Orosháza

Hotel Forrás Szeged

Mandula Étterem & Bisztró Orosháza vélemények

2055
Átlagos 2024. február 18.egyedül járt itt
Ma Orosházán mendegélve a város belterületén, nézegettem a netet, és itt a Mandula, nagyon jó referenciái vannak, mindenki szívesen visszatér, de jó itt az élet meg az étel, hát pont ez kell nekem, persze, hogy megcéloztam és oda is mentem.
Mandula Étterem & Bisztró Orosháza - Külső képMandula Étterem & Bisztró Orosháza - Külső képMandula Étterem & Bisztró Orosháza - Étel/italMandula Étterem & Bisztró Orosháza - Étel/italMandula Étterem & Bisztró Orosháza - Belső
Kiváló 2019. augusztus 11.a párjával járt itt
Ez a hely tényleg remek. Azt nézve pláne, hogy nem egy óriási városról van szó.
Másodjára voltunk itt, számomra mindkét étkezés tökéletes volt ! ! ! Partnerem elájulva ugyan nem volt, de rosszat sem tud mondani, szívesen térne ő is vissza.
A kiszolgálás kedves, a tisztaság nagyon rendben van. Igényes, letisztult, barátságos hely.
Bátran ajánlom, meglepetés és kellemes csalódás volt.
Kiváló 2017. december 29.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos, szép hely. Sok a választék, nagy adag :) és finom. Máskor is jövünk. Ár érték arány tökéletes.
Mandula Étterem & Bisztró Orosháza - Étel/ital
Kiváló 2017. június 14., kollégákkal járt itt
Az ittjartam. hu ajánlásai alapján már jártam ebben a kis étteremben, s 2017 június elején újra erre vitt munkám - s mostmár a saját tapasztalat hozott ide vissza. Kollegával betértünk ebédelni, s kellemes környezetben igen finom, bőséges ebédet kaptunk, kedves személyzettől.
Kiváló 2016. április 4.családjával járt itt
Könnyen megközelíthető, családbarát, hangulatos hely. A választék ugyan nem túl bőséges, de amit kaptunk, azt nem felejtjük el! Rendkívül gyors kiszolgálás, finom életek és udvarias pincérek jellemzik. Családi vacsorát töltöttünk el egy kellemes hétfő estén a Mandula Étteremben, legközelebb is őket választjuk! ! Szeretettel ajánlom mindenkinek!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. március 24.gyerekekkel járt itt
Nagyon hangulatos kis hely. Lehet étlapról is rendelni illetve van menü, valamint a pultból menza jellegű, de nagyon finom ételek. Mondjuk annak, aki nagyon siet és nem akar várni a rendelt ételre. Mi vegyesen ettünk. Érdemes volt várni a zsírjában sült libamájra hagymaboglyával. Ár/érték arányban nincsenek elszállva.
Mandula Étterem & Bisztró Orosháza - Étel/ital
Kiváló 2015. július 10.gyerekekkel járt itt
Az étterem a város szívében, könnyen megközelíthető helyen található. A belsőt a mai kor igényeinek megfelelően alakították ki, bár hozzáteszem nem sok asztal van, déli időben előfordul, hogy nem tud leülni a vendég. A kiszolgálás kiváló, a felszolgáló hölgyek mindegyike nagyon kedves, valóban jó érzés itt elkölteni egy ebédet, vacsorát.