Alföld Gyöngye Hotel Orosháza ★★★

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza
Alföld Gyöngye Hotel OrosházaAlföld Gyöngye Hotel Orosháza
Alföld Gyöngye Hotel OrosházaAlföld Gyöngye Hotel Orosháza

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza bemutatkozása

Orosháza-Gyopárosfürdő ad otthont a háromcsillagos Alföld Gyöngye Hotelnek. Kisgyermekes családok, párok és gyógyulni, üdülni vágyók ideális szálláshelye lehet a maximális komfortot biztosító szálláshely. A hotel bejáratától mindössze 800 méterre elérhető a termálfürdő-komplexum, mely wellness és rekreációs szolgáltatásaival minden ide látogató vendég pihenését szolgálja.

Az Alföld Gyöngye Hotel legnépszerűbb csomagjai

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2024.08.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza vélemények

Kiváló 2019. április 29.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk férjemmel ebben a hotelben. Kedvesen fogadtak minket a recepción. Furcsa volt, hogy a törülközőket, a fürdőlepedőket és a tv távirányítót itt kaptuk meg, ilyen megoldással még nem találkoztunk. A szoba tágas volt és kényelmes, mi nagyobb szobát kértünk, meg is kaptuk.
2019. április 28.a párjával járt itt
Általában elégedettek voltunk a szálloda által nyújtott szolgáltatással,kedves szemelyzet,finom etelek,kenyelmes szobak,egyetlen dolog amit nehezményeztunk, a vékony falak miatt túlzottan áthallatszik a szomszéd szoba vendégeinek korai-késői hangoskodása(valószinu egy szigetelés sokat segitene) illetve az előtérből a eggyes mulatozó személyek késoi dorbézolása-zajongása(egy felkérő-figyelmezteto felszólitás a cég részérol vélhetőleg megoldhatná az ilyen helyzeteket)
Alföld Gyöngye Hotel válasza
Kedves Vendégünk!

Igyekszünk minden alkalommal a legtöbbet nyújtani vendégeinknek a rendelkezésre álló eszközeinkkel.

Örömünkre szolgál, hogy általánosságban elégedettek voltak a hotellel.

Reméljük legközelebb is vendégül láthatjuk Önöket!
2019. június 17., Bagaméri András (Hotel Alföld Gyöngye), Alföld Gyöngye Hotel
2019. április 25.gyerekekkel járt itt
A szoba , tágas , kényelmes. Kivételesen az ágyon is jól lehetett pihenni.
Az ételek finomak , bőségesek. A bárban fogyasztani is elérhető áron lehet. Viszont a fürdő kicsit messze van , legalább is gyalog. ( 800 m)
Az egyetlen ami picit hiányzott , hogy nem volt a szállás helyen saját wellnesz részleg , medence.
És megjegyezném végül , de nem utolsó sorban a személyzet kedvességét.
Alföld Gyöngye Hotel válasza
Kedves Tibor!

Hálásak vagyunk szavaiért, köszönjük!

Reméljük hamarosan újra vendégül láthatjuk Önöket.

Minden jót!
2019. június 17., Bagaméri András (Hotel Alföld Gyöngye), Alföld Gyöngye Hotel
Kiváló 2019. április 24.barátokkal járt itt
2019. áprilisban Barátnőmmel szálltunk meg a hotelben. Kényelmes, tiszta, kellemes környezet. A vendéglátással teljes mértékben elégedettek voltunk. A hotel által kínált "tavaszi csomag" fürdőbelépőket is tartalmazott részünkre a gyönyörű gyopárosi gyógy- és élményfürdőbe.
Alföld Gyöngye Hotel Orosháza - SzobákAlföld Gyöngye Hotel Orosháza - BelsőAlföld Gyöngye Hotel Orosháza - Környék
Gyenge 2019. április 20.a párjával járt itt
-A szoba foglalásánál a szépkártyáól a levonás 2 percen belül csippan, az időpont egyeztetés másfél nap! A megadott 2 telefon számból az 1-ik nem kapcsolható,a másik csak kicsöng! Recepción tapasztaltuk hogy a telefont nem veszik fel! ! ! Vakvilág! Gusztustalan! ! ! -Az ingyenes parkolásunk a gazdasági bejáró mögött, mert nem volt más szabad hely!
2019. április 17.a párjával járt itt
Tavaszi pihenés

A szállás kitűnő pihenésre, a szoba tágas, az ágy kényelmes pihenést biztosított. A szálloda konyhája ízletes, változatos. A fürdő kis sétával megközelíthető, a mögötte lévő tó és környéke romantikus. Jó kiinduló pont a környező városok megtekintésére is, pl. Gyula, Békéscsaba. Másoknak is ajánljuk a szállodát.
Kiváló 2019. április 8.családjával járt itt
Nyugodt, kényelmes környezet. Változatos, finom ellátás. Udvarias, segítőkész személyzet. Jó választás idősebbeknek és gyermekes családoknak is. Ajánlom. Árban a legkedvezőbb a környéken, különösen, ha van lehetőség, hogy a nagyobb gyermekek is kedvezményesen/ingyen üdüljenek. Visszatérő vendégek vagyunk.
Kiváló 2019. április 6.a párjával járt itt
Csendes, nyugodt pihenésre kiválóan alkalmas szálloda.
Kűlönösen kedvező az ár/érték arány.
Gratulálunk a tervezőknek, hogy egy laktanyából ilyen szép szállodát tudtak kialakítani.
Tetszett, hogy a személyzet csupa fiatalokból állt, és mindegyik rendkívűl udvarias, előzékeny, és szolgálatkész volt.
További sok sikert, és sok vendéget kívánunk Önöknek.
Kiváló 2019. április 4.a párjával járt itt
Minden nagyon szuper volt,a személyzet nagyon kedves,szivesen térek vissza -.A könyezet nagyon szép,kellemes,nagyon jól éreztük magunkat,szivesen ajánlom másoknak is ezt a szállodát.
Kiváló 2019. március 18.csoporttal járt itt
Összességében csak jót tudok mondani, a személyzet segítőkész, figyelmes, hozzájárul a jó pihenéshez. A szállás szép, tiszta, kényelmes.
3. alkalommal jártunk már itt.
Alföld Gyöngye Hotel Orosháza a térképen
5904 OrosházaGyopárosi út 3.
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 600 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 5 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • bár