Bambi Gyors Étkezde Oroszlány

Szépia Hotel Zsámbék - Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Hotel Zsámbék

Bambi Gyors Étkezde Oroszlány vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2019. április 16.a párjával járt itt
Kimondottan lángost szerettünk volna menni, ezért tértünk be. Frissen készült, így természetes volt, hogy várnunk kell rá. Addig leültünk az egyik asztalhoz. Közel 20 perc várakozás után meg is érkezett a lángosunk, ami kb 5 cm vastag volt, nem volt rendesen átsütve, a közepe nyers volt, íz íze pedig inkább a fánkra hasonlított.
Gyenge 2019. február 10.a párjával járt itt
Az egy dolog hogy néhány eladó b*nkó, de az hogy nem azt kapom amit rendelek mert épp zárás előtt megyek az nálam nem fér bele rá adásul az is úgy néz ki mint ha oda hányták volna. Szörnyü. . 2 éve onnan rendeltünk de ezzel be telt a pohár,egyre rosszabb és rosszabb minőséget nyújtanak, az hogy helyben egyem/együk meg kizárva náha álva kellene enni. .
Átlagos 2017. május 9.egyedül járt itt
Maga az étterem egy üzemi étkezdének néz ki. Néhány kicsike asztal, az ablak mellett talán sörpad? Rengeteg ember sorban állva is és az asztaloknál is. Kicsit fura kép: a székeken ott a kabát, azon ül a vendég, és közben eszi a főételt egy kézzel, mert a másikkal fogja a tányért le ne essen a sorba álló vendégektől.