3,9

Szépia Hotel Zsámbék - Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Hotel Zsámbék

V8 Vendéglő Oroszlány vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. augusztus 22.a párjával járt itt
Két nap egymást követően mentünk el. A hangulat a teraszon kevésbé, bent azonban tényleg amerikai volt. Az ételek bőségesek voltak, a csípős pulled pork valóban nagyon finom volt. Csak ajánlani tudom, ha oda ül be valaki. De valóban elég csípős.
V8 Vendéglő Oroszlány - EgyébV8 Vendéglő Oroszlány - Egyéb
Átlagos 2020. március 21.barátokkal járt itt
Barátainkkal szülinapozás alkalmával választottuk ezt a helyet. A hely nagyon pazar, igazi amerikai hangulat, nagyon jó díszítések, tökéletes! ! 6-an voltunk, felvették a rendelésünket, annyira nem kellett sokat várnunk. De sajnos az én rendekésem nem úgy érkezett, ahogy az étlapon szerepelt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2018. március 13.a párjával járt itt
A vendéglő egy része amerikai autóülésekkel, díszekkel van megcsinálva. Kellemes, nem hétköznapi hangulatot kölcsönöz a helynek. A többi részen normál asztalok és székek vannak. A svédasztalos ebédelést vettük igénybe. Fejenként 1. 500 Ft/ fő áron egy órán keresztül ehettünk a kitett ételekből.
Átlagos 2018. január 16.a párjával járt itt
Ez az étterem Oroszlányban van. Az étterem előtt egy amerikai rendőrautó, belül az étterem egy szegletében valóban autóülésekből összerakott székek az asztalok körül. Van itt még falból „kijövő” autó orr, dísztárcsa-kiállítás, vagy olajoshordóból készült talponálló asztal.
V8 Vendéglő Oroszlány - BelsőV8 Vendéglő Oroszlány - Egyéb