Vendéglő a Négy Remetéhez Oroszlány

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Vendéglő a Négy Remetéhez Oroszlány vélemények

Kiváló 2019. július 18.családjával járt itt
Már többször jártunk az étteremben, most is egy szülinapot jöttünk ünnepelni a családommal. Szép időnk volt, egy kinti asztalt kaptunk, tetszetősen feldíszítve. Nagyon vegyesen kértünk ételeket, kezdve a levesekkel. Személy szerint egy hagymalevest kértem, nagyon finom volt, jó sok sajttal.
Átlagos 2019. május 20.egyedül járt itt
Mesés környezetben fekvő retró hangulatú vendéglő, közvetlenül a Majki-tó partján, a teraszról szép panoráma a tóra és a környező buja, zöld vidékre. A vendéglő melletti gyalogút vezet a Kamalduli remeteség bejáratához, így a látogatók többsége onnan érkezik az étterembe a kulturális programot követően.
Vendéglő a Négy Remetéhez Oroszlány - EgyébVendéglő a Négy Remetéhez Oroszlány - EgyébVendéglő a Négy Remetéhez Oroszlány - Étel/italVendéglő a Négy Remetéhez Oroszlány - Étel/italVendéglő a Négy Remetéhez Oroszlány - Étlap/itallapVendéglő a Négy Remetéhez Oroszlány - Étlap/itallapVendéglő a Négy Remetéhez Oroszlány - Étlap/itallapVendéglő a Négy Remetéhez Oroszlány - Étlap/itallapVendéglő a Négy Remetéhez Oroszlány - BelsőVendéglő a Négy Remetéhez Oroszlány - Külső képVendéglő a Négy Remetéhez Oroszlány - MosdóVendéglő a Négy Remetéhez Oroszlány - MosdóVendéglő a Négy Remetéhez Oroszlány - Külső képVendéglő a Négy Remetéhez Oroszlány - Külső képVendéglő a Négy Remetéhez Oroszlány - Külső képVendéglő a Négy Remetéhez Oroszlány - EgyébVendéglő a Négy Remetéhez Oroszlány - Külső képVendéglő a Négy Remetéhez Oroszlány - BelsőVendéglő a Négy Remetéhez Oroszlány - BelsőVendéglő a Négy Remetéhez Oroszlány - BelsőVendéglő a Négy Remetéhez Oroszlány - Egyéb
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat
Kiváló 2018. május 9.a párjával járt itt
Április végén jártunk ismét itt. Fantasztikusan jó idő volt,jól éreztük magunkat. Telt ház volt ez kissé lassította a kiszolgálást, de ráértünk.
Motorosok és más vendégeket is láttam csalódottan elmenni.
Javaslom, hogy aki ide tervezi a kirándulást a kastélyba, bányászati múzeumba vagy környékére, mindenképpen foglaljon helyet ha itt szeretne étkezni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. április 29.a párjával járt itt
Egy esti csavargás alkalmával jártunk ott. (Kicsit fèlve mentünk,mert már előfordult hogy 20 óra után nem volt kiszolgálás más étteremben. )
A környezet gyönyörű. Ami nem tetszett: a terasz nagyon sötèt,az ètlapot is alig lehetett elolvasni a fèny hiánya miatt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. október 8.családjával járt itt
Nagyon szép helyen tóparton áll az étterem
Hatalmas terasza van, ami szép időben pazar lehet de most mar október van. . sajnos ,így bent kellett leülnünk szombat délután . Sokan voltak ,épp volt 2 kisebb üres asztal ezen kivül mindegyik másik foglalt volt már. 3an érkeztünk,Éhesen:)
Régota nézegettem a helyet mert jókat hallottam róla ,de most jött el az alkalom hogy betérjünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. augusztus 16.családjával járt itt
Nem először jártunk itt a családdal, hiszen a helyszín csodálatos környezetben található. Korábbi emlékeink alapján az ételek minősége jónak mondható volt. Ezúttal is úgy gondoltuk, hogy minden rendben lesz. Nem így történt. Odaérkezésünkkor jelezte a személyzet, hogy kb. 20 percet várni kéne az asztalra, mert nincs szabad helyük.
Kiváló 2017. június 3.barátokkal járt itt
A majkpusztai remeteségben megtett kirándulásunk után tértünk be a rögtön mellette levő étterembe. A helynek nagyon szuper adottságai vannak, a remeteségben kifáradt turisták tudnak egy jóízűt ebédelni, miközben gyönyörködhetnek a közvetlen mellettük levő tóban. Nyugalom, csend, természet,csodás kilátás a teraszról, ízletes ételek, mi kellhet még?
Vendéglő a Négy Remetéhez Oroszlány - Étel/italVendéglő a Négy Remetéhez Oroszlány - Étel/italVendéglő a Négy Remetéhez Oroszlány - Étel/italVendéglő a Négy Remetéhez Oroszlány - Étel/ital
Kiváló 2017. június 2., kollégákkal járt itt
Ebédre tértünk be az étterembe,(foglalt asztal a teraszon) munkatársakkal. Jó idő,kilátás a tóra,hangulatos hely. A kiszolgálás gyors és pontos,a felszolgáló hölgy udvarias,kedves figyelmes és csinos. Az ételek nagyon finomak, izlésesen tálalva. Az árak....hát nem egy kocsmai szinvonal, de a jót érdemes megfizetni.
Kiváló 2016. október 2.családjával járt itt
Egy kedves rokonunk születésnapját tartottuk az étteremben! Előre foglaltunk helyet, kinti teraszon kaptunk volna asztalt, de az időjárás miatt inkább szerettünk volna bent ebédelni. A pincérek készségesen megoldották ezt is, megterítettek. Változatos ételek és italok közül választhattunk, én személy szerint a szárnyasok közül választottam.
Kiváló 2016. június 12.a párjával járt itt
Vacsorázni tértünk be a vendéglőbe.
A külső teraszon volt már csak hely, mert esküvő volt, de ezt mi nem vettük észre!
Gyorsan, szakszerüen lettünk kiszolgálva, és a vacsora is gyorsan elkészült, ami nem csak mutatós, de igen ízletes is volt.
Vendéglő a Négy Remetéhez Oroszlány - Étel/ital