Paksi Halászcsárda Paks

Paksi Halászcsárda PaksPaksi Halászcsárda Paks
Paksi Halászcsárda PaksPaksi Halászcsárda Paks

Erzsébet Nagy Szálloda Paks - Napi árak félpanziós ellátással
Erzsébet Nagy Szálloda Paks
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Fried Kastély Hotel Simontornya - Senior ajánlat
Senior ajánlat
2024.06.14-ig
Fried Kastély Hotel Simontornya

Paksi Halászcsárda Paks vélemények

2055
Átlagos 2023. november 12.a párjával járt itt
Bevallom, hogy Kömlődre siettem, a kedvenc halászcsárdámba, amihez annyi jó emlék tapad évtizedek óta, de a legnagyobb megrökönyödésemre, bezárt, eladó, kiadó. . . van-e ennél szomorúbb látvány? Egy tragédia. Így aztán lógó orral vissza Paksra, ott is van halászcsárda, lássuk, azért Szegedig nem megyek el.
Paksi Halászcsárda Paks - EgyébPaksi Halászcsárda Paks - Külső képPaksi Halászcsárda Paks - Külső képPaksi Halászcsárda Paks - Külső képPaksi Halászcsárda Paks - Étel/italPaksi Halászcsárda Paks - EgyébPaksi Halászcsárda Paks - EgyébPaksi Halászcsárda Paks - EgyébPaksi Halászcsárda Paks - Külső képPaksi Halászcsárda Paks - Külső képPaksi Halászcsárda Paks - BelsőPaksi Halászcsárda Paks - BelsőPaksi Halászcsárda Paks - Étel/italPaksi Halászcsárda Paks - Külső képPaksi Halászcsárda Paks - MosdóPaksi Halászcsárda Paks - MosdóPaksi Halászcsárda Paks - EgyébPaksi Halászcsárda Paks - EgyébPaksi Halászcsárda Paks - BelsőPaksi Halászcsárda Paks - EgyébPaksi Halászcsárda Paks - Étel/italPaksi Halászcsárda Paks - Étel/italPaksi Halászcsárda Paks - Külső kép
Gyenge 2023. szeptember 4.egyedül járt itt
Csak remélni tudom, hogy nem olyan az igazi paksi halászlé, amilyet itt, ezen név alatt felszolgálnak. Pécsről hazafelé menet vasárnap késő délután megéheztem és betértem a Halászcsárdába halászlevet enni. Az épület kívülről riasztó, bent azonban kellemes környezet fogadott.
Szörnyű 2022. augusztus 28.családjával járt itt
pénteki napon foglaltam asztalt 4 főre vasárnapra,amit telefonon megerősítettek..Mikor odaértünk nem találták a foglalásomat.Ez egy szülinapi ebéd lett volna.Többet ide nem megyünk.Mivel az értékelésem túl rövid,a rendszer nem fogadta el,ismét csak annyi,hogy ide többet nem megyünk!!!
Átlagos 2020. szeptember 22.barátokkal járt itt
„Hét év után minden olyan más” – énekelte 1973-ban a Fonográf együttes. Persze más kontextusban. A Paksi halászcsárda ugyanolyan volt, mint hét éve, itt mintha megállt volna az idő. Na jó, az árak változtak, de nem is lehet elvárni, hogy miközben mindenki árat emel, s az alapanyagok ára is emelkedik, akkor ők most is a 2013-as árakon kínálják fogásaikat.
Paksi Halászcsárda Paks - Külső képPaksi Halászcsárda Paks - EgyébPaksi Halászcsárda Paks - Étel/italPaksi Halászcsárda Paks - Étel/ital
Átlagos 2019. december 6.a párjával járt itt
Tolnáról Pest felé tartva céloztuk meg ezt a Halászcsárdát, elsősorban a halászléért, illetve haltepertőért. Korábban már jártunk itt, a retró belső mellett a panoráma teraszról jó kilátás nyílik a Dunára. Most a terasz zárva volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2018. november 12.barátokkal járt itt
Hatan tértünk be erre a helyre, útban Budapest felé. . . először és utoljára. A "pincér" viselkedése minden volt, csak nem vendég marasztaló, a viselkedése és hozzáállása kritikán aluli. Ha t adag ételből három olyan sós volt, hogy - kis túlzással - a fél éves sóadagomat letudtam ezzel.
2017. november 26.a párjával járt itt
Finom, nagy adag ételek retró helyen, szuper kilátással. Leves kicsit sós. Élőzene nekünk nem hiányzott volna.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 30 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. november 19.családjával járt itt
Emlékeim szerint valaha nem ez a retró ronda épületben működött, hanem az út melletti hangulatos épületben.
Hangulat nélküli hodály, ízléstelen asztalterítőkkel, függönyökkel, ócska berendezés, ronda csillárok.
A kaja nem rossz, de pl. a túrós csusza, amit a halhoz rendeltünk garnírungnak, tök hideg volt.
Kiváló 2017. október 29.barátokkal járt itt
Nem eloszor ettem itt. Barataim halat en turos csuszat valasztottam. Kedves holgy pincer szolgalt ki.
1947
Szörnyű 2017. szeptember 11.barátokkal járt itt
Az egyik barátunk nagy reményeket fűzött a helyhez, így tértünk be 4-en. A halászlét vissza küldtük, mert a hal nyers volt. A harcsapaprikás túrós csuszával hideg, szálkás, túró épphogy látszott. A roston hal centis panírban elsózva. A pulyka gordon elsózva, a kávé kicsi és gyenge. Az italokra fél órát kellett várni a levesre 1 órát. Ha tudtuk volna, hogy minősíthetetlen lesz, inkább máshol álltam volna meg.