2,6
a 21 paksi étterem közül
étterem, kocsma, pub, vendéglő

Erzsébet Nagy Szálloda Paks - Napi árak félpanziós ellátással
Erzsébet Nagy Szálloda Paks
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Fried Kastély Hotel Simontornya - Senior ajánlat
Senior ajánlat
2024.06.14-ig
Fried Kastély Hotel Simontornya

Retro Étterem & Pub Paks vélemények

Szörnyű 2018. április 9.a párjával járt itt
Sajnos elkövettük azt a hibát, hogy újra betértünk, gondolván a múltkori eset és az utána a tulaj által adott válasz változtat valamit az egység minőségén, hozzáállásán. Hát nem 4
6 féle leves az étlapon és 14 órakor nincs csak egy féle, a fokhagymakrém, mert hogy még a többi nem készült el. MIVAAAN?
Retro Étterem & Pub Paks - Étel/italRetro Étterem & Pub Paks - Étel/ital
2017. január 24.a párjával járt itt
Az ételekre néha egy picit sokat kell várni, de ez midenhol előfordulhat, ezért aki 20 perces gyors ebédre vágyik, akkor ne ide menjen ebédelni. Az elkészített ételek minősége mindig megfelelő volt. Kultúrált környezet, vidéki viszonylatban ajánlható étteremnek mondanám. A csapolt sör jó minőségű. Az étterem férőhelye korlátozott. Többször látogattam a helyet, nem okozott még csalódást.
Gyenge 2017. január 2.a párjával járt itt
Hofi Gézátol kölcsön vett kifejezéssel éltem a címben, nem véletlenül. Két egymás követő nap jártunk itt. Bár az étterem neve retro, semmilyen retro hangulat nem ad, kicsi, több embernek elég szűkös, még a galériával egyött is. Talán maximum 20-25 fős lehet összesen.
Retro Étterem & Pub Paks - Étel/italRetro Étterem & Pub Paks - Étel/ital
Retro Étterem & Pub válasza
Kedves Vendég!

Sajnálattal olvastam tapasztalatait, de had fűzzek hozzá néhány gondolatot!
Az éttermünkbe betérő vendégek túlnyomó többségének nem volt kifogása a hely hangulatával, pláne a nevével, de mint tudjuk szubjektív dolog!
Éttermünk menü ill.
2017. január 31., Mácsik Ferenc, tulajdonos