Tölgyfa Vendéglő & Panzió Pálháza

2024.09.09-ig
Szabolcs Vezér Panzió Szabolcs
27.000 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Tölgyfa Vendéglő & Panzió Pálháza vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. június 23.a párjával járt itt
Véletlenszerűen tértünk be ebbe az étterembe. A Zempléni-hegység szép tájait jártuk, éppen ebédidőben jártunk Pálházán. Kerestem a neten étkezési lehetőséget, így találtam a Tölgyfa Vendéglőre. Nem volt tömeg, nagyon gyorsan kiszolgált a kedves, barátságos fiatalember. A szezonhoz igazodó bodzás eperkrémleves fantasztikusan finom volt.
Tölgyfa Vendéglő & Panzió Pálháza - Étel/ital
Kiváló 2021. augusztus 18., csoporttal járt itt
Ebédelni tértünk be baráti társasággal. Tágas saját parkoló. Hangulatos étterem, gyereksarokkal. Az étlap nagyon ötletes. Napi menü is van, de mi étlapról választottunk. A húslevesben tényleg húsdarabok, a húsgombóclevesben finom gombócok, mindkettő nagyon ízletes. 2 személyes tálakat rendeltünk, amit tényleg frissen készítettek és jól is laktunk vele. A csokiszuflét vanília fagyival senki ne hagyja ki!
1947
2020. október 24.a párjával járt itt
Barátunkkal túráztunk a környéken így ide tértünk be étkezni. Itt reggelizni is lehet, menüt is főznek, de mi inkább az étlapról választottunk. Az étlap kinézete ötletes, illik a helyhez. A csontleves nagyon jó volt, a borsóleves sűrű, tartalmas. Miután a Zemplénben jártunk, így dukált a Zempléni borzaska.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 47 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. július 19.barátokkal járt itt
Egy zemplèni kincsvadászat-àsványgyűjtés utàn tértünk be a helyre,amit ismerősök,családtagok ajànlàsára kerestünk fel.A hely nagyon retro,de az ètelek fantasztikusak,a felszolgàlóhölgy szuper kedves,csak a legjobbakat tudom mondani.A csokiszuflét ki ne hagyjàtok:))))
2017. június 5., kollégákkal járt itt
Valóban ez az ország legészakibb városa és itt a Tölgyfa étteremben ettünk, egy vizsga után és jót. A hely nem kicsit nagyon is retró nagy terasszal. Az adagok kellően nagyok, körethez a zöldségből kicsit lehetne nagyobb a választék!
A hölgyek nem profi pincérek, de mosolygósak és segítőkészek és ezzel pótolták is a tudásbeli fogyatékosságukat.
A mosdó kicsit tisztább is lehetne!
2017. április 4.a párjával járt itt
Nagyon kedves a kiszolgálás. Az étlapon olyan ételek vannak, mintha iskolai menza lenne. Ez számunkra pozitívum, nekünk nagyon tetszett. Gyerekkorunk ízei. . . Ebédeltünk és reggeliztünk is náluk. Az adagok hatalmasak, az árak kedvezőek. A környéken nem sok vendéglátóegység van, így nagyon örültünk, hogy már korán nyitva vannak és reggelit is készítenek.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2015. február 12.a párjával járt itt
Egyszerű étterem, egyszerű ételek, de néhány étel különleges. Nevezhetném úgy ezt a helyet hogy: zempléni borzas hús káposzta salátával! Itt szinte mindíg ezt eszem, sőt azok is akik megkóstólták. A többi étel is finom. Háziasan főznek. javaslom még a májgaluska levest, a vadpörköltet és a sült pisztrángot.
Szörnyű 2014. június 28.barátokkal járt itt
Sajnos nem tudok jobb értékelést adni nem az ételek miatt, hanem a kiszolgálás volt katasztrofális! Több, óriási hibát is elkövetett ez a nagyon "kedves" pincér asszonyka. Először is, szép kártyával nem tudtam fizetni, ugyanis telefonon keresztül felhívják az ügyfélszolgálatot, aztán ha szerencsés esetben felveszik, a tulajdonos tud csak adatokat egyeztetni(ilyennel még életemben nem találkoztam), de ez még azt mondom, oké.