Bella Vendégház Palkonya

Bella Vendégház Palkonya
Bella Vendégház PalkonyaBella Vendégház Palkonya
Bella Vendégház PalkonyaBella Vendégház Palkonya

Bella Vendégház Palkonya bemutatkozása

A Villányi borvidék északi kapujának nyugalmas környezetében várja vendégházunk a kikapcsolódni-feltöltődni vágyókat. Fedett kerti pihenőhelyekkel, borospincével, kemencével, a szabadtéri sütés-főzés minden eszközével, játszótérrel, gyermek- és úszómedencével, sportolási lehetőségekkel, szauna-használattal színesíthetik az itt tartózkodás élményét.

Hotel Cabernet Villánykövesd - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.28-ig
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Bella Vendégház Palkonya vélemények

Kiváló 2020. szeptember 22.barátokkal járt itt
Nagyon figyelmes, családi vállalkozás. A ház kisebb létszámmal tökéletes volt. (12 fő) Csodálatos panoráma és szép a kert. Nagyon jól éreztük magunkat! Ajánlom mindenkinek,mi kutyust is vihettünk. A medence vize sajnos elég hideg volt. . . Aki, pihenésre, nyugalomra vágyik,ez a hely alkalmas erre.
Bella Vendégház válasza
Köszönjük szépen a kedves szavakat és a pozitív értékelést! Örülünk, hogy jól érezték magukat Vendégházunkban! Folyamatosan igyekszünk fejleszteni, a kedves vendégeink igényeinek megfelelően, így jövőre fűtött medencével és Nagy Szeretettel Várjuk Vissza Önöket!
2020. szeptember 27., Bella Vendégház, tulajdonos
Átlagos 2020. szeptember 15.csoporttal járt itt
A kerthelyiség rendezet,a szobák kissé pókhálosak és porosak voltak,a fürdőkben a zuhany nehézkesen indultbe. A parkolóba csak 3 auto férel. A grillezési lehetőség(kb 40perc sütés)2000ft gáz kőltséget számolt fel az amúgysem szimpatikus hölgy,persze számla nélkül ugy mint a saját termelésü 2 űveg bort is. A reggeli az rendben volt.
Kiváló 2013. július 4.barátokkal járt itt
Hát bizony nekünk is Isteni volt! Baráti társasággal,voltunk és csak mi voltunk,más vendég nem volt,a házban csak a barátaink Családias,otthonos. Grillezés, sütés-főzés a medence mellett, melegben uzsonnák a hűvös pincében( na persze Bella borral)és este a kényelmes, kellemes hűvös szobák és az isteni borok.
Bella Vendégház válasza
Nagyon szépen köszönjük a sok szépet és jót amit írtatok rólunk, ez számunkra az igazi elismerés! Boldog vagyok, hogy jól éreztétek magatokat Vendégházunkban. Várunk Vissza Benneteket Nagyon Sok Szeretettel!
Bella család
2013. július 10., Bella Vendégház, tulajdonos
Kiváló 2013. június 14. járt itt
Egy 16 fős baráti társasággal látogattunk ide. Borospince és medence a kertben, légkondi és szauna a házban! Mi kell még pár felejthetetlen naphoz? ! A társaság! Na jó! Meg még az isteni reggelik és a vacsoráról megmaradt, és ugyan hideg,de hajnali 4-kor a borospincéből bemenvén máig emlékezetes vaddisznópörkölt!
Bella Vendégház válasza
Nagyon szépen köszönjük a pozitív értékelést! Ilyen kedves vendégeket mindig szívesen látunk! Nagy szeretettel Várunk vissza benneteket!
2013. június 18., Bella Vendégház, tulajdonos