Szent Jakab Ház Pannonhalma

04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Szent Jakab Ház Pannonhalma vélemények

Kiváló 2016. június 4.kollégákkal járt itt
Az apátságtól néhány száz méterre a Cseider-völgyben, békés természetközeli környezetben található ez az egyszerű, ám nagyszerű szálláshely. A szállások többsége 16 személyes zarándokszállás, ahol emeletes ágyak találhatóak, de az A épületben 6 személyes (2 sima ágy, 2 emeletes ágy) családi szobákat is kialakítottak.
Szent Jakab Ház Pannonhalma - BelsőSzent Jakab Ház Pannonhalma - SzobákSzent Jakab Ház Pannonhalma - BelsőSzent Jakab Ház Pannonhalma - SzobákSzent Jakab Ház Pannonhalma - Külső képSzent Jakab Ház Pannonhalma - BelsőSzent Jakab Ház Pannonhalma - Külső képSzent Jakab Ház Pannonhalma - Külső képSzent Jakab Ház Pannonhalma - Külső kép