Gólyafészek Vendéglő Pápa

Napi ár félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Gólyafészek Vendéglő Pápa vélemények

Kiváló 2023. november 4.családjával járt itt
A Gólyafészek vendéglő azon ritka helyek egyike, amely ötvözi a remek kiszolgálást, a finom ételeket, jó árakat.
A felszolgálók udvariasak, kedvesek.
Az ételek kifogástalanok, az árak jók.
Mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki ezt az éttermet!
Kiváló 2023. augusztus 12.családjával járt itt
Az ételek rendkívül finomak voltak és hatalmas adagok. A kiszolgálás első osztályú! A pincérünk rendkívül szórakoztató, közvetlen és vicces volt! Ajánlom mindenkinek! Nagyon szuper hely!
Gólyafészek Vendéglő Pápa - Egyéb
Kiváló 2022. február 10.a párjával járt itt
Egy közeli kirándulás alkalmával tértünk be ebbe a vendéglőbe. Gyorsan kaptunk asztalt a belső részben. Hangulatos, magyaros hely. A pincérek nagyon kedvesek voltak velünk. Minden kérésünket teljesítették. Az ételek finomak voltak, a somlói galuska mennyei. A vendégló előtt tudtunk parkolni, de fizetős volt, mivel a belvárosban van az épület. Ajánlom nagycsaládosoknak és pároknak is egyaránt.
Kiváló 2022. január 15.családjával járt itt
Az étel kiváló volt minden téren a hely hangulat is nagyon jó. A kiszolgáló professzionális kedves és segítőkész. Az adag nagyon jó, mindenki nagyon jól lakott.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. szeptember 13.családjával járt itt
Hosszú hétvégét töltöttünk Pápán, a szállásunkat csak reggelivel kértük, hogy vacsorára étteremben tudjunk enni és addig is Pápát felfedezni. A szálláshelyen minden dolgozó a "Gólyafészek vendéglőt" ajánlotta, de korábbi negatív véleményeket olvasva a helyről, még több meggyőző információra volt szükségünk, így a helyi piacon ill.
2021. augusztus 16.a párjával járt itt
Augusztusi hétköznap kora délután ültünk be ide ketten a férjemmel. Nem sok vendég volt ekkor. A megrendelt ételek frissek és finomak voltak, gyorsan meg is kaptuk. Ebben nem is volt kivetni való, bár néha a pincérek hosszabb időre is eltűntek. Ami kellemetlen volt, a rengeteg légy, igyekeztünk mihamarabb elfogyasztani az ételeket különben a legyek szállták meg. A vendéglő előtti parkoló fizetős!
Kiváló 2019. június 11.a párjával járt itt
Feleségemmel tértünk be vasárnapi napon 4 óra után az étterembe. A helyet egy utcán megkérdezett pápai hölgy és kisfia ajánlotta. Örülök, hogy hallgattunk rájuk. Kitűnő ebédben,barátságos kiszolgálásban volt részünk: Az ételválaszték nagy,a szakács pedig remekül végzi a dolgát.
Gólyafészek Vendéglő Pápa - Étel/italGólyafészek Vendéglő Pápa - Étel/italGólyafészek Vendéglő Pápa - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. április 8.gyerekekkel járt itt
Párommal és a kisfiunkkal látogattunk el, kifejezetten az oldalon és egy ismerős ajánlására. Nem csalódtunk. A külső helységben találtunk asztalt magunknak. Kellemes, nyugodt hangulatú hely, nem puccos, de kulturált, családias. Levest, főtételt, és desszertet is fogyasztottunk. Mindenki mást. Mondhatom mindegyik finom volt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 48 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2019. március 23.a párjával járt itt
A célunk a pápai kastély és városlátogatás volt. Kinézünk egy várost és keresünk "kockás abroszos" éttermet, ez most nem jött össze. Megkérdeztünk egy helyi boltost, ő ajánlotta az éttermet. A most divatos nagy fehér négyszögletes tányérba kaptuk az ételt,
ami elveszett a tányéron, én szarvas szeletet ettem áfonya mártással,
nem nagyon jött be, olyan volt, mintha lekvárt ettem volna, a hús puha omlós volt.
Kiváló 2018. július 22.gyerekekkel járt itt
Utcáról, foglalás nélkül estünk be, kaptunk helyet. Nagyon kellemes vendéglő, rugalmas, segítőkész és viszonylag gyprs kiszolgálás. Az ételek finomak, és jókora adagok. Ehhez képest az árak igen kedvezőek, nincsenek elszállva. Tisztaság a mosdóban. Hátul a kertben tavacska, állatok, úgyhogy a gyerekeknek sem esett nehezükre kivárni az ételt. Összességében nyugodt szívvel ajánlom bárkinek!