Várkert Étterem Pápa

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Várkert Étterem Pápa vélemények

2018. december 27.a párjával járt itt
Strandolás közben teszteltük a Várkert éttermet. Az embernek leesik az álla attól, hogy egy ilyen besorolású helyen hogy lehet ekkora a választék. A szokásos felhozatal mellett például halételekből és vadételekből kínálnak nagy választékot. Gondoltak a gyerekekre is. Őszintén feltüntetik az ételekben található esetleges allergéneket.
Várkert Étterem Pápa - Étel/ital
2016. február 28.gyerekekkel járt itt
A Pápai Élményfürdőbe szoktunk ellátogatni, és mikor megéhezünk mindig az étterembe térünk be. Sokféle választék, ráadásul nagyon finom és pont olyan adagot adnak ami egy nagyobb étvágyú embernek is teljesen elég. Talán csak annyi hátránya van az étteremnek hogy a strandoló emberekről folyik le a víz és vigyázni kell nehogy elcsússzunk de egyébként teljesen meg vagyok vele elégedve!