Vitafit Étterem & Kávézó Pápa

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Vitafit Étterem & Kávézó Pápa vélemények

Kiváló 2019. június 1.a párjával járt itt
Városlátogatáson jártam Pápán. Ezt az éttermet találtam a legszimpatikusabbnak. Nem is csalódtam. Nagyon kedvesek, udvariasak voltak a kiszolgáló hölgyek. Egy girostálat, és egy baconba csavart szüzérméket ettünk. Mindkettő nagyon finom volt. Két-két üdítővel, két kávéval hatezer forintot fizettünk. Ha arra járunk, benézünk!
Kiváló 2018. május 21.családjával járt itt
2018 május 16 és 17 én jártunk ott. Kétszer vacsorázni és egyszer kávézni. Minden alkalommal kedvesek udvariasak voltak. A kiszolgálás kitűnő az ételek finomak voltak. Legközelebb is idemegyünk ha Pápán járunk. Tisztaság mindenütt. Budapestről voltunk. Másoknak is ajánljuk ezt a helyet. Tetszett a fotó kiállítás.
2014. július 18.családjával járt itt
Havonta egy-két alkalommal vacsorázunk itt, tartalmas az étlap, átlag emberesek az árak, ízre pedig kiválóak az ételek, eddig tőlünk csak "kitörölgetett" tányért tudtak visszavinni. . Barátságos , állandóan mosolygó személyzet vesz körül, figyelmesek, de nem tolakodóan !