Hotel Villa Classica Pápa ★★★★

Hotel Villa Classica Pápa
Hotel Villa Classica PápaHotel Villa Classica Pápa
Hotel Villa Classica PápaHotel Villa Classica Pápa

A Hotel Villa Classica legnépszerűbb csomagjai

Hotel Villa Classica Pápa - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2024.12.29-ig
Hotel Villa Classica Pápa - Húsvét (min. 2 éj)
Húsvét
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Hotel Villa Classica Pápa vélemények

2024. január 16.gyerekekkel járt itt
Aranyos, családias kis hotel, bár a jacussi elég meleg volt, egy kicsit nagyobb méretűre gondoltunk a kép alapján, és gondoltuk lesz még egy medence hűvösebb vizzel. A Safari szobát későn fedeztük fel, de ha érkezéskor a vendégek figyelmét felhivnák rá, hogy mit merre találnak, lehet kicsit jobb lett volna. (de ez nem szemrehányás!
Kiváló 2023. augusztus 14.a párjával járt itt
A szoba nagyon tiszta és kényelmes volt. . öröm volt ott lenni. . a welness részleg tökéletes volt. . hatalmas élményt nyujtott. . maga a szálloda elhelyezkedése és stílusa nagyon elnyerte tetszésünket. A személyzet elképesztően kedves,aranyos és segitőkész volt. . a recepcion kedves fogadtatás az étteremben finom ételek,gyors és kedves felszolgálás!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 36 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2021. augusztus 31.a párjával járt itt
Sosem jártunk még Pápán, így mikor felfedeztük az Ittjártam ajánlatai között a Villa Classica szállót, ezt választottuk. Nem csalódtunk! Szép szálló, szép, kényelmes szoba, udvarias személyzet. Az elhelyezkedése is jó, közel van a városközponthoz, de csendes környezetben.
Kiváló 2020. január 3.a párjával járt itt
Mindenkinek jó szívvel tudom ajánlani ezt a hotelt, mert valóban kiemelkedő szolgáltatásokat nyújtott. A személyzet összes tagja igazán figyelmes volt. Az ételek nagyon finomak és változatosak. A szoba nagyon otthonos volt és szép. A szálloda által szervezett programok nagyon érdekesek voltak, és apró figyelmesség utánuk a forralt bor és a pogácsa.
2020. január 3.a párjával járt itt
Általánosságban minden rendben volt, a reggelinél volt egy kis fennakadás az első napon, mert a teához a forró vizet a kávégépből kellett kicsöpögtetni, ezért aki kávét szeretett volna inni, ki kellett várnia azt az pár másodpercet, míg a forró víz lecsöpögött, ezáltal egy kis sor kígyózott a kávégép előtt.
Kiváló 2019. augusztus 11.a párjával járt itt
Nagyon sok helyen jártunk férjemmel magyarországi szállodákban. Pozitív tapasztalataink voltak már máshol is. Azonban ilyen helyen még nem voltunk, ahol a személyzet udvariassága, a kiváló konyha és a tisztaság mind maximális színvonalon jelen volt. Nagyon köszönjük!
Kiváló 2019. április 23.gyerekekkel járt itt
A Szálloda a szobák, a kiszolgálás, mindennel meg voltunk elégedve,ide vissza fogunk menni. Kiemelt pozitívumok: a szobában be volt készítve Nescafé,tea vízmelegítővel, a kiránduláshoz külön kaptunk szendvicset és vizet.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. augusztus 30.a párjával járt itt
3 nap 2 éjre szálltunk meg párommal. Pápa belvárosában (sétálóutcás övezet) található. Kb. 10 perces sétára van a fürdőtől. A pápai fürdőbe jegyet lehet venni a recepción is,ami jó dolog. A személyzet segítőkész volt mindenben. A szoba tágas volt, klímával felszerelve. Tiszta volt (ilyen tisztaságot semelyik általam látogatott szálláshelyen nem tapasztaltam).
Kiváló 2018. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
2 éjszakát töltöttünk el a szállodába. Érkezésünkkor a recepción ugyanazon a foglalási áron felajánlottak magasabb komfort fokozatú szobákat aminek nagyon örültünk. A kapott szobák tágasak,kellemes illatúak, tiszták,szépen berendezettek voltak. Az ágyak kényelmesnek bizonyultak. A wellness részlegben kényelmesen elfértünk.
Kiváló 2018. augusztus 15.a párjával járt itt
Másodjára látogattuk meg a szállodát májusban, már elsőre is minden nagyon tetszett. 2 kutyával érkeztünk, minden rendben volt. A szobák tiszták, nagyon szépek, az ételek finomak, a személyzet nagyon kedves, mosolygós, segítőkész. Biztosan vissza fogunk még menni. Csak ajánlani tudom, nekünk minden szempontból megfelelt. Mindannyiunk élvezte az itt létet.
Hotel Villa Classica Pápa a térképen
8500 PápaBástya u. 1.
• pezsgőfürdő • infraszauna • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a közelben, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, kamerával felügyelt: 2500 Forint / éj (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár