Vero-Hotel Arany Griff Pápa ★★★

Vero-Hotel Arany Griff Pápa
Vero-Hotel Arany Griff PápaVero-Hotel Arany Griff Pápa
Vero-Hotel Arany Griff Pápa

Vero-Hotel Arany Griff Pápa bemutatkozása

A Vero-Hotel Arany Griff évszázados törénelmi hagyományokat, hangulatot kínál vendégeinek. Tánctermében megyebálokat és színielőadásokat tartottak, Mikszáth regényhőse, Noszty Feri is itt mulatott, és híres költőnk, Petőfi Sándor az épület falai közt írta meg Szín és való című versét.

3Szolgáltatás
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Vero-Hotel Arany Griff Pápa vélemények

Szörnyű 2014. október 23.a párjával járt itt
Igaz egy akcó keretében voltam ott a mennyaszonyommal ami egyben termékbemutatót is meghalgattunk a szobánkban nem müködött a wc lehuzó és a tv távirányitó sem amit kértünk ,hogy cseréljék ki benne az elemeket a szobában és a mellékhelységben csatorna szaga büzlött és az ágy is egész éjjel recsegett és ropogott minden megfordulásnál és éppen akkor voltak még a felujítási munkálatok is a szállodában ezért az ételt is máshonnan szállították oda.
Vero-Hotel Arany Griff Pápa - KörnyékVero-Hotel Arany Griff Pápa - KörnyékVero-Hotel Arany Griff Pápa - Belső
Kiváló 2014. szeptember 16.családjával járt itt
A kultúrtörténeti hagyományait megőrző Griff Szálló több mint kétszáz éve fogadja vendégeit Pápa központjában. A Fő tér és a Fő utca sarkán áll egy épület, amely nevét az Esterházy-család címerében szereplő madárról kapta: a Griff szálló. Sokáig beszálló vendéglő volt. Nagy tánctermében egykor nagy bálok, előadások és zenés estek zajlottak.