Parádi kisvendéglő Parád

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Parádi kisvendéglő Parád vélemények

Kiváló 2022. szeptember 3.barátokkal járt itt
Parád és környékén kirándultunk. Egy olyan emberke aki sokszor megfordul Parádon ajánlotta a kisvendéglőt. Már lefutott az ebédidő, de szállingóztak az éhes emberek. Az udvari részen foglaltunk helyet. Kedves kis hölgy volt a kiszolgáló. Hamar meg is kaptuk a hideg alkoholmentes sörünket.
Parádi kisvendéglő Parád - EgyébParádi kisvendéglő Parád - EgyébParádi kisvendéglő Parád - Egyéb
2022. április 30.gyerekekkel járt itt
Mikor első alkalommal itt jártunk, nagyon finomat és bőségeset ettünk, nem volt kérdés, hogy ide jövünk ha erre járunk. Ma kicsit felemás érzéssel jöttünk el, az étel finom volt, nem szokványos, de semmi kiemelkedő, az adag mérete desszertre sarkall, mert azért nem túl nagy. A hangulat még a régi, a kiszolgálás kedves volt, a vendégek folyamatosan jöttek.
Kiváló 2021. november 6.a párjával járt itt
Parád, igazi novemberi őszi napsütéses idő. Határozott céllal sétáltunk a falu közepén található kisvendéglőbe ebédelni. Régen is pozitív élményünk most sem csalódtunk. . . Az étterem kisvendéglői hangulata még a régi- igazi régi tárgyakkal. . . Az étlapból hamar választunk, igen egyszerű- izéléses edényekben hozzák az ebédet.
Kiváló 2021. június 27.a párjával járt itt
Többször is visszatértünk és fogunk is még!
A fogadtatás,a kiszolgálás,az ételek …minden mindig olyan ami számunkra sosem okoz csalódást és szívesen megyünk ebédelni !
Köszönjük az étterem dolgozóinak!
Parádi kisvendéglő Parád - Egyéb
Kiváló 2021. május 28.a párjával járt itt
Az étel kitűnő volt, árban is elérhető. A pincér nagyon kedves volt, leste minden kérésünket. Csak ajánlani tudom ezt a kis hangulatos éttermet.
2019. október 10.barátokkal járt itt
Sástóról elmentünk kirándulni az Ilona-vízeséshez, hazafelé a túrában megéhezve itt álltunk meg egy késői ebédre. A vendéglő közvetlenül a főút mellett található, parkolni az út mentén lehet, saját kiépített parkolóhelyek nincsenek. Egy parasztházat alakítottak át étteremmé, van némi rusztikus dekor, de nincs túltolva a magyaros modorosság.
Parádi kisvendéglő Parád - EgyébParádi kisvendéglő Parád - MosdóParádi kisvendéglő Parád - BelsőParádi kisvendéglő Parád - BelsőParádi kisvendéglő Parád - Étlap/itallapParádi kisvendéglő Parád - Étel/italParádi kisvendéglő Parád - EgyébParádi kisvendéglő Parád - BelsőParádi kisvendéglő Parád - EgyébParádi kisvendéglő Parád - BelsőParádi kisvendéglő Parád - BelsőParádi kisvendéglő Parád - Étel/italParádi kisvendéglő Parád - Étel/italParádi kisvendéglő Parád - Étlap/itallapParádi kisvendéglő Parád - Étlap/itallapParádi kisvendéglő Parád - Étlap/itallapParádi kisvendéglő Parád - Étlap/itallapParádi kisvendéglő Parád - Étlap/itallapParádi kisvendéglő Parád - Étlap/itallapParádi kisvendéglő Parád - Étlap/itallapParádi kisvendéglő Parád - Étel/italParádi kisvendéglő Parád - Étel/italParádi kisvendéglő Parád - Külső kép
Szörnyű 2019. július 19.családjával járt itt
Egy vacsorára tértünk be a vendéglőbe, hogy megkósoljuk az ételeket. Helyet foglaltunk majd kisebb várakozás után megérkezett egy pincérnő aki nem tünt túlzottan felkészültnek. Miután felvette a rendelésünket nagy sokára megérkezett a vacsoránk. Nagy meglepődésünkre még azt is megkaptuk amit nem rendeltünk.
Kiváló 2019. július 11.gyerekekkel járt itt
Párommal és kisfiammal ebédeltünk itt nyaralásunk alatt. Bacsa szelet sült krumplival, cigánypecsenye petrezselymes burgonyával,tócsni fokhagymás tejföllel. Nevessetek ki három napon keresztül ezt kértük. Annyira finom volt, hogy nem is akartunk mást enni. A vendéglő szinte mindig tele van, a vendéget akkor sem küldik, el mindig találnak megoldást az elhelyezésre.
Átlagos 2019. július 4.a párjával járt itt
Anno a nyitáskor az első vendégek voltunk a családommal! ! Zoli bácsi hihetetlen kedvességgel,igazi vendéglátósként fogadott,bár nem ez volt tanult hivatása! ! A vendégváró "Z" pite ifjúságomat idézte! ! Amíg Ő üzemeltette(haláláig)rengetegszer megfordultam ott családostól,soha nem csalódtam! !
Átlagos 2018. október 8.a párjával járt itt
Hazafelé úton szerettünk volna egy egyszerűbb helyen ebédelni a párommal, így választottuk a Parádi Kisvendéglőt. Igazi falusi hangulatot ad vissza a hely, nem próbál más arculatot mutatni, ami tetszett. Az ételek gyorsan elkészültek, a csípős kolbásszal és lilahagymával töltött karaj nagyon ízletes volt, azonban a zöldfűszeres juhtúróval töltött karaj kicsit csalódást okozott.