Túra Camping étterme Parád

2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Túra Camping étterme Parád vélemények

Kiváló 2018. február 17.a párjával járt itt
Egy kicsit tartottam a helytől, olyan retró érzésem volt az étteremmel kapcsolatban, de kellemesen kellet hogy csalódjak. A párommal tértünk be ebédelni, az már jó jel volt, hogy az étteremben sokan voltak. Én menüt ettem, férjem az étlapról választott. Az ételek ízlésesen voltak tálalva, bőséges adagot kaptunk, és nagyon finomak voltak. A felszolgáló nő is nagyon kedves volt. Mindenkinek ajánlom az éttermet.
Kiváló 2016. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Parádon nyaraltunk, kellett valami étkezési lehetőség. A TI ajánlásotok alapján kerestük meg ezt az éttermet. Jól ki van táblázva mindkét irányból, hogy lehet odatalálni. Szép helyen van. Mi sose voltunk egyedül, folyamatosan jöttek családok, csoportok. Gyorsan dolgoznak. Az ételek finomak, ízletesek és megfelelő mennyiségben adják.
Kiváló 2016. március 27.gyerekekkel járt itt
Kicsit megijedtünk amikor betértünk az étterembe, ugyanis teljesen üres volt, hétköznap 14 órakor, csak az alkalmazottak, vagy családtagjaik étkeztek egy asztalnál. Ez a tény, kombinálva a hely "retro" jellegével picit meghökkentő volt első látásra, de az is igaz hogy még nem kezdődött meg a szezon és az időjárás sem volt túl jó.
Kiváló 2015. szeptember 18.gyerekekkel járt itt
Nagyon korrekt vendéglátó hely!
A pincérnő nagyon kedves, segítőkész, az ételekre nem kellett sokat várni és nagyon finomak voltak (bár a köretek kissé sótlanok, de ezt orvosoltuk), a mennyiségük is pont megfelelő.
Az étterem nem túl modern berendezésű, kívülről sem feltétlen csábít a betérésre, de nagyon megéri. Mindenkinek ajánlom!
Kiváló 2015. augusztus 28.barátokkal járt itt
Sokszor elmentem már mellette,az útról nem igazán látni milyen is a hely. Most baráti társasággal betértünk,ide. Az udvarban kényelmes parkoló van,maga az étterem is belül az udvarban található. Az étlapon sok minden található,választhatunk 2 féle menüből,van gyerek adag is.
Kiváló 2015. augusztus 18.családjával járt itt
Ha egy mondatban kellene jellemeznem, azt mondanám: Egy kis hely nagysága. Először egy ismerős ajánlására tértünk be, és nagyon kellemesen csalódtunk. Nem sokat vártunk a helytől(az útról nézve nem nagy szám), de a maximumot kaptuk. Kiváló a kiszolgálás,megvan az odafigyelés, kedvesség, gyorsaság,minden, amit vendég elvárhat, meg amit nem is vár el.