No.1. Étterem és Vendégház Parád

No.1. Étterem és Vendégház Parád
No.1. Étterem és Vendégház ParádNo.1. Étterem és Vendégház Parád
No.1. Étterem és Vendégház ParádNo.1. Étterem és Vendégház Parád

No.1. Étterem és Vendégház Parád bemutatkozása

Parádon, Budapesttől 100 kilométerre várja vendégeit a No. 1. Étterem és Vendégház. A Mátra északi részén található szálláshely remek kiindulópontja lehet akár a Mátrai Borvidék feltérképezésének, de gyalogtúrák alkalmával is bebarangolható a térség. A vendégház néhány kilométeres körzetében a horgászat szerelmesei is kedvükre pecázhatnak.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

No.1. Étterem és Vendégház Parád vélemények

2021. november 27.a párjával járt itt
Parád- autó parkolónál a központban található az ételbár, és étterem. Hangulatos, egyszerű berendezés. Gyors kiszolgálás, hölgy tulajdonos, egyedül volt. Nagyon finom házas izék leves palóc leves, sűrű-nem sajnálták belőle a hozzávalókat, a hús leves szintén. . A csirke áfonyamártással- inkább egy pici kanál áfonya-a z ananászon is finom volt, hasábkrumplival, .
Átlagos 2020. június 10.a párjával járt itt
Szerény, tiszta, egyszerű szállás. Az étteremben az ételek szuperek, nagyon kedves a személyzet. A szúnyoghálót kissé hiányoltuk.
Kiváló 2019. október 8.gyerekekkel járt itt
N0. 1 szállás és ételbár, a szállás kiváló volt és az étterem fantasztikus finom ételek, vadas raguleves az vmi isteni finom volt! Túrázni is csak egy lépés és már ott vagy, mivel a hegy alján található a szállás, ami nyugodt volt és csak a miénk volt mind két szint a konyha étkezővel és nappalival egyben van így a család minden tagja együtt tudott lenni, fent kádas fürdőszoba, ami a gyereknek nagyszerű volt!
2019. július 30.csoporttal járt itt
A konyha nagyon pici, de van benne minden. Törölközőt úgy kellett kérni, de azonnal hozták. Kellemes meglepetés volt, hogy a szálláshelyhez 2 fürdőszoba és egy külön WC tartozik. Nagyon jól éreztük magunkat.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2018. augusztus 10.üzleti partnerrel járt itt
Barátnőmmel tértünk be vacsorázni. Étlap a megszokott,rendeltünk. Az ízekre nem tudok rosszat mondani,az ételek díszítésére nem volt már igazán kedve a szakácsnak. Mintahogy a többieknek is elfogyott az ereje,mert záráskor nemes egyszerűséggel belülről elfordították a kulcsot,lámpákat leoltották,és mi ott ücsörögtünk húsz percet a teraszon hogy mi lesz.
Átlagos 2016. augusztus 1.a párjával járt itt
Mi a B részen voltunk. Nem álomhotel, de két éjszakát ki lehet bírni. Teljesen a központban van. A felhőszakadások miatt sajnos csatornaszag jelent meg, kicsi az ablak a szellőztetéshez. Az ágy túl puha volt, persze biztos valaki azt szereti. Az előtéri bútorokra ráférne a felújítás, az ágyneműre a csere (mármint a paplanra és a párnára, a huzatok tiszták).
Kiváló 2016. április 25.gyerekekkel járt itt
Két éjszakát töltöttünk a vendégházba. A szoba tágas volt,tiszta. A étel finom,a kiszolgálás nagyszerű és gyors,nagyon kedvesek, figyelmesek,ajánlották a látnivalókat.Az árak nagyon barátságosak. A gyerekek is nagyon élvezték.Köszönöm, ajánlom mindenkinek.
Gyenge 2015. december 27.a párjával járt itt
Igaz,hogy pihenni jöttünk,de elég unalmas volt. Parádfürdő a neve, de nem lehet fürödni, csak beutalóval. Az étteremben jó volt az étel, de a választék elég gyenge. Ami a legkevésbé tetszett, hogy Szenteste délután 2-kor bezárt a kávézó, és teljesen kihalt lett minden, egy jó forralt bort sem lehetett meginni.