Ambrosia Cukrászda & Kávéház Parádfürdő

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Ambrosia Cukrászda & Kávéház Parádfürdő vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt már4 évnyi aktív tagság
2022. május 9.gyerekekkel járt itt
Véletlenül kerültünk ide, útközben találtunk rá Parádra menet. A teraszon többen üldögéltek, bent külön helyen lehet a fagyit és az egyebeket kérni, fizetni is itt kell. A fagyik finomak voltak, 10-12 féle volt éppen a kínálatban. A kiszolgálás kissé kaotikus, a felszolgálónak vásárlókon keresztül kell verekednie magát, hogy ki tudjon szolgálni. Alapvetően nincs semmi probléma a hellyel.
Kiváló 2021. november 8.a párjával járt itt
Parádfürdő szívében a parkolónál helyezkedik el a kávézó és cukrászda. . . , és nagyon tiszta . . A modern bútorok nagyon jó vannak kiválasztva. A rendelt sütemények közt paleo finom sütik is vannak, -nagyon nehéz választani. . Tortákat rendelést is felvesznek. . Csoda cukrászat. . A mákos paleo süti, és lúdlábat kóstoltuk. . Kirándulás mellé egy kávét is. . . ajánlom. .
Kiváló 2020. augusztus 13.a párjával járt itt
Esős, hűvös, kora-tavaszi, szeles délután jöttünk be ide, csak azért, hogy megmelegedjünk és ne ázzunk. Olyan ragyogóan tiszta, világos volt itt minden (mi voltunk az egyetlen vendég), hogy restelltünk a sárból, latyakból ide belépni. Nagy kellemes látványt nyújtott a színes környezet a kinti borús szürkeség után.