Zöldövezet Vendégház Parádfürdő

2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Zöldövezet Vendégház Parádfürdő vélemények

Kiváló 2018. augusztus 24.csoporttal járt itt
Évek óta, évente többször itt rendezzük meg a 60-70 fős gyerektáborainkat, ide már haza járunk. Nagyon nagyon kedves, segítőkész, együttműködő, gondoskodó tulajok, csodás környezet, friss levegő, finom ételek, röpi pálya, sütögetés, foci/kosár, kirándulási lehetőség.
Kiváló 2015. május 21.csoporttal járt itt
30 fős kisiskolás csoporttal érkeztünk. Adott árért cserébe teljesen meg voltunk elégedve a szállással. A tulajdonosok kedvesek, aranyosak. A szobák egyszerűek, rendezettek, az étel is kifogástalan. Nagyon jól éreztük magunkat, a táj pedig egyszerűen mesés. A szállás rendelkezik egy nagy udvarral, ahol lehetőség van grillezésre, sütögetésre, lehet focizni, röplabdázni stb.
Kiváló 2015. május 21.barátokkal járt itt
nagyobb barati tarsasaggal jottunk a zold ovezet vendeghazba egy hosszu hetvegere. a hely kivalo kozossegi programok lebonyolitasara (foci, frizbi, bogracsozas, kirandulas), a gyonyoru kornyezet es jo levego pedig hatalmas bonusz! Elsorban azoknak ajanlanam, akik szeretnenek a matraban eltolteni par napot kedvezo aron
Kiváló 2015. május 20.barátokkal járt itt
Már régóta minden nyáron ellátogatunk Parádfürdőre egy 40-50 fős baráti társasággal. Minden évben a Zöldövezet vendégházat választjuk. A tulajdonosok kedvesek és segítőkészek. A szállás egyszerű ugyan, de ilyen áron nem is várunk többet. A koszt kiválló és bőséges. Az környezet csendes és szép.
2014. október 14.barátokkal járt itt
Októberben jártunk itt egy baráti társasággal. Bográcsozás, bulizás. A szálláshely közel van az erdei környezethez ( amit mi nagyon élveztünk, madárcsicsergésre ébredtünk :) )de mégis elég közel a központhoz is. A vendégház berendezése egyszerû, de barátságos. A tulajdonosok kedvesek és segítôkészek.
Kiváló 2014. szeptember 19.csoporttal járt itt
Nyári tábor alkalmával töltöttünk el 5 napot Parádfürdôn. Meg voltunk elégedve az étkezéssel és általában mindennel. A háziak teljesítették minden kérésünket. Csodálatos környezet, erdei hangulat jellemezte a szálláshelyet. Ingyenes programokkal kedveskedtek Nekünk. A gyerekek saját maguk készíthették el a pizzát amit nagyon élveztek. Szívesen nyaralnánk itt máskor is.
Szörnyű 2014. szeptember 6.csoporttal járt itt
Osztállyal (~28fő) szálltunk meg a minap összesen 78500 forintért. Amit ezért kaptunk, az egy tetőtéri többszobás lakás, ami nyilvánvalóan csak alvás célját szolgálta, valamint vacsora + reggeli. Mivel tetőtéri volt, ezért a 177 centimmel nem egyszer bevertem a fejemet a falba a dohos szagú szobába.