St. Hubertus Panzió és Étterem Parádsasvár

3,6
a 3 parádsasvári étterem közül
étterem, szálláshely étterme, családi
St. Hubertus Panzió és Étterem Parádsasvár
St. Hubertus Panzió és Étterem ParádsasvárSt. Hubertus Panzió és Étterem Parádsasvár

St. Hubertus Panzió és Étterem Parádsasvár bemutatkozása

A Mátra ezer méter magas hegyei közt határolt völgyben fekszik Parádsasvár, a turisták által ismert és kedvelt parányi falu. A főút mentén, a Kastélyhotel Sasvárral szemben található a színvonalas étterem és 10 szobás panzió, mely nemzetközi és magyaros ételekkel, helyi specialitásokkal várja az odalátogatókat.

Szent Hubertus Panzió Parádsasvár - Napi árak regelis ellátással
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

St. Hubertus Panzió és Étterem Parádsasvár vélemények

Átlagos 2021. október 26.családjával járt itt
Júliusban több napot töltöttük a családdal Parádsasváron. Ezalatt két alkalommal ebédeltünk itt. Vendég nem sok volt a főszezon ellenére, megjegyzem a településen sem a kastély kivételével. A kiszolgálást két fiatal végezte, kisgyerekkel voltunk segítőkészen álltak hozzánk ( kisszék, szakállka, kispohár stb. ).
Szörnyű 2021. szeptember 7.a párjával járt itt
Még mindig Mátrafüreden vagyunk,kirándulunk a környékre. Megnézzük Parádfürdőt és P. sasvárt is,az ittjártam. hu olvasói vélemények alapján a St. Hubertus panziót néztük ki ebéd elkövetése céljából. Jó vélemények jó étlap. Az ajtón egy zárva tábla van. Vége lenne a szezonnak,vagy megszünt az étterem?
St. Hubertus Panzió és Étterem Parádsasvár - EgyébSt. Hubertus Panzió és Étterem Parádsasvár - EgyébSt. Hubertus Panzió és Étterem Parádsasvár - EgyébSt. Hubertus Panzió és Étterem Parádsasvár - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2020. november 6.családjával járt itt
Parádsasvári kirándulásuk során fotózgatva megtetszett az épület, s gondoltuk, belül is megnézzük, miután az étlapot böngészve kedvet kaptunk egy-egy adag tárkonyos vadragu levesre. Nagyon finom volt, igaz nem nagy adag, de nem is kívántunk már mást. Hangulatos,a nevéhez illő az enteriőr. Megpihenve folytattuk felfedező utunkat.
St. Hubertus Panzió és Étterem Parádsasvár - Külső képSt. Hubertus Panzió és Étterem Parádsasvár - Külső képSt. Hubertus Panzió és Étterem Parádsasvár - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. október 27.családjával járt itt
Parádfürdőn szálltunk meg 2 éjszakára. Az egyik délelőtt átjöttünk Parádsasvárra. Megcsodáltuk a mesés kastélyt(sajnos csak kívülről) és ellátogattunk az üveghutába. Inkább fáradtan, mint éhesen betértünk ebbe az étterembe. Csak mi ketten voltunk. Egy-egy csészényi meleg levest kértünk csak Finom vadragu volt, ízletes és számunkra elég is. Ha erre járunk, biztos betérünk majd.
St. Hubertus Panzió és Étterem Parádsasvár - Belső
2019. október 26.a párjával járt itt
Most nagyon nehéz dolgom van ezzel az értékeléssel. Amikor helyet foglaltunk udvariasan tájékoztattak minket, hogy egy órát is kell várni az ételek érkezésére. Sebaj, mi most nagyon ráérünk. Kb. fél órát vártunk megékezett a nagyon finom, nagyon kevés, kis csészényi tárkonyos raguleves, a kenyér pedig elfogyott /! /.
2019. augusztus 8.a párjával járt itt
A kiszolgálás udvarias, a kínálat viszonylag változatos, a konyhát jónak értékelném. Finom környékbeli borokat is tartanak. Kívülről is szép az épület, a beltér hangulatos, "vadászos". A kerthelyiség kellemes (bár azt kevésbé találtuk tisztának). Összességében merem ajánlani mindenkinek. Valószínűleg nem a halételeket érdemes itt kipróbálni. . .
Szörnyű 2018. február 16.a párjával járt itt
Fogas filét ettünk, a tálalás igénytelen, az ételek mennyisége kevés volt, gyakorlatilag éhesek maradtunk. Sajnálom, hogy nem fotóztam le az ételt.Soha többet nem megyünk ide, és másnak sem ajánlom.
2017. november 15.a párjával járt itt
Kellemes ètterem,kedves segìttőkèsz pincèr,finom ètelek.Egy kicsit hideg volt,de ajànlani tudjuk.
Szörnyű 2017. május 31.a párjával járt itt
Valóban segíteni szetetnék másoknak, hogy messziről kerüljék el a paradsasvári St. Hubertus Panziot. Itt ebedeltünk 2017. Május 31. -én, bár ne tettük volna. Kereken 1300 Ft-al számolt többet a " kedves" pincérnő. . . . amit végül reklamáládunkra visszafizetett. El lehet képzelni ezek után hogy mit művelnek a külföldiekkel ! ! ! !
Kiváló 2016. november 8.a párjával járt itt
November 4. -én megérkezve Parádfürdőre úgy esett a választás,hogy kipróbálnánk az éttermet. De mivel az interneten mindenhol az volt kiírva,hogy átalakítás miatt zárva,azért felhívtuk őket. És nagy szerencsénkre aznap nyitottak. Így hát meg is látogattuk a helyet,ami nem volt üres. Az étlap gazdag,jellemzően vad ételek vannak.
St. Hubertus Panzió és Étterem Parádsasvár a térképen
3242 ParádsasvárII. Rákóczi Ferenc út 2/a.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások