Parádsasvár és környéke

06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Flóra Apartman Parádsasvár vélemények

Kiváló 2019. július 22.családjával járt itt
Évek óta ide járunk nyaralni. Jól felszerelt a konyha, remek játékok az udvaron, kiváló grillezési lehetőségek. Friss a levgő, az apartman az erdő szélén található, nincs zaj, csak madárdal. Ha sehova nem megy az ember, ott úgy el lehet tölteni az időt,hogy nincs unatkozás. Kiválóak a kirándulási úticélok.
Kiváló 2016. március 17.a párjával járt itt
Meseszép tájon, átlagon felüli színvonal. Makulátlanul tiszta, otthonos, a hűvös időben is kellemesen meleg az apartman. A konyha nagyon jól felszerelt, minden megtalálható, amire csak szükség lehet. A szállásadónk nagyon szívélyesen fogadott, rengeteg érdekes programlehetőséget ajánlott, ellátott minket térképpel, brossúrákkal.
Szörnyű 2015. augusztus 9.a párjával járt itt
Remek,csendes település,kellemes környezet.A szálláshelyen főszezonban építkezés,nem kicsi hangerővel.A kiadandó helyiség,egy garázsból kialakított büdös hely,ablak nélkül.A tulaj elérhetetlen.Kisebb tanakodás után azonnal visszafordultunk.Idő,foglaló,utazási költség bukta.Senkinek nem ajánlom!!!!
Kiváló 2014. június 1.a párjával járt itt
Nagyon szép 3 éjszakát töltöttünk itt a Flóra apartmanban. Az igaz az időjárás nem kedvezett ebben a pár napban, de mégis egy nagyon kellemes emléket hagyott. Kezdve ott, amikor a házi gazda csak a jókedvünket keresve, és segítőkészségével mindent meg tett akkor arra nem nagyon tud az ember mit mondani csak azt, hogy ma is vannak ilyen emberek?
Kiváló 2014. május 19.családjával járt itt
Egy hosszú hétvégét töltöttünk el itt a családommal. A Háziak nagyon rendesek, segítőkészek voltak. A szállás igazi családbarát hely,csodálatosan szép környezetben el, ahol sok szabadtéri szórakozási lehetőség van, sokféle játék található, melyek közül elég sokat kipróbált a gyermekünk.
Flóra Apartman Parádsasvár - Külső kép
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2013. október 17.a párjával járt itt
Szeptember végén, szép őszi napsütéses időben töltöttünk a férjemmel 3 csodálatos napot ezen a kiváló szálláshelyen, Parádsasváron, a Mátra bércei között. A környék nyugodt, tiszta levegőjű, a szomszédunk a sűrű erdő volt. A földszinti apartman, ahol laktunk, tiszta, rendes, minden kényelemmel felszerelt.
Flóra Apartman Parádsasvár - Külső kép