a 4 pásztói étterem közül

Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Al Rabló Pizzéria & Étterem Pásztó vélemények

2019. június 10.a párjával járt itt
A helyet az interneten olvastam,nem szokványos étlap,üde és friss ételek.
A fitt étlapról csak egy étel volt elérhető,amit nem jeleztek előre,sem az étlapon,sem az interneten.
Itt vagyunk a Mátra szívében és az étteremben nincs Irsai Olivér,nagyon szomorú!
De az étel a grillezett hátszín nagyon finom,a vargányás rizottóval,és a lilahagyma lekvár. . . . hmmmmkiváló.
A grillezett süllő valóban süllő.
Köszönjük!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2019. március 15.a párjával járt itt
Március 8-án nőnapkor párommal betértünk,egy vacsorára ebbe az étterembe. Egy kellemes környezet fogadott,fiatalos kiszolgálókkal. Segítőkészek voltak mindenben,bár néhol látszott a rutintalanság,de ez nem rontott a kiszolgálás minőségén. Az ételek finomak voltak,ár érték arányban átlagosak.
Kiváló 2018. november 24.egyedül járt itt
A pincérek átlagon felül kedvesek és udvariasak. A konyha jó, teríték szép, az elmúlt 4 évben soha semmiben nem csalódtam. Finom a menü is.
Jó helyen fekszik, a főtér mellett.
A mosdó tiszta, kulturált, tágas.
Sajnos a pultnál található kemence néha túl nagy konyhaszaggal árasztja el a belső teret.
Szörnyű 2018. augusztus 18.a párjával járt itt
Beszéljenek helyettem a csatolt képek az étteremről. A fogások a képen látható módon érkeztek meg, az étlapon ezen a néven szerepelnek: Juhtúróval töltött gombafejek, párolt rizzsel és tartármártással illetve Csirkemellfilé sonkás gnocchival,sajttal grantírozva rukkolával és paradicsommal.
Al Rabló Pizzéria & Étterem Pásztó - Étel/italAl Rabló Pizzéria & Étterem Pásztó - Étel/ital
2018. április 30.a párjával járt itt
Az étterem sajnos egy elég forgalmas fő út mellett van. . . A kiszolgálás udvarias, választék is bőséges. . . Az eper leves - nagyon bőséges, és finom. . A vaddisznó pörkölt is bőséges adag volt. . A csülök pékné módra szintén. . A második fogásra 40 percet kellettv árni,d emegérte. . .
Az árak is megfelelőek. . Tiszta hely. . . Máskor is ha erre járunk betérünk. .