4,6

2024.06.20-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Ózon Ételbár és Pizzéria Pásztó vélemények

2078
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2078 feltöltött kép
2020. március 6.barátokkal járt itt
Nos most ezen oldal véleményére támaszkodva választottam ezt az éttermet. Túra után férjemmel és barátokkal tértünk be. Szép, belvárosi étterem ahol tényleg pizzák is vannak akár elvitelre is. Mi finom májgaluska levest ettünk, Harcsapaprikást túrós csuszával, Cordon bleu és fűszeres burgonya.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. május 15.családjával járt itt
Többször jártunk már a helyen, de még mindig nem tudom eldönteni, milyen kategóriába sorolnám. . . Az ételek mindig finomak (főleg a levesek! ) és kifejezetten nagy adagok. A kínálatban a klasszikusok mellett fantáziadús fogások is megtalálhatóak: az előbbiekkel nem foghatunk mellé, a tócsnis ételek pl. a legjobb ak közt.
Kiváló 2017. április 18.gyerekekkel járt itt
Hazafelé tartottunk a családdal és ahogy az lenni szokott a gyerekek megéheztek. Neten kerestünk közeli pizzázót. Mit ne mondjak meglepődtünk kívülről nem mond sokat viszont mikor beléptünk,hát csuda elegáns étterem azt hittük rossz helyen járunk pizza itt? Elvitelre kértük,hogy útközben esszük meg ne veszítsünk sok időt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2016. szeptember 7.a párjával járt itt
Elegáns kisvárosi étterem, udvarias, készséges kiszolgálókkal! A tálalás egyszerű, de ízléses. Az általunk fogyasztott ételek jó minőségüek voltak. A rántott gomba kissé túl volt sütve. A mennyiség-árfekvés megfelelő. Az italárak szolídak. A háttérzene nekünk egy kicsit hangos volt és némileg túl modern is, az étterem hangulatához.
Kiváló 2015. október 26.gyerekekkel járt itt
Elegáns, tiszta környezet, jó ár-érték arány. A személyzet segítőkész, kedves, a kiválasztott ételeket hamar megkaptuk, ami rendkívül bőséges és finom volt! Jóllakottan és elégedetten távoztunk az étteremből, csak ajánlani tudom! Senkit se tévesszen meg, hogy pizzériaként hirdeti magát. A leves meglepően nagy adag volt. Az étlap főleg a helyi specialitásokat tartalmazza.
Kiváló 2015. szeptember 20.a párjával járt itt
Sok jót hallottunk már erről a vendéglőről ,így hát felkerekedtünk megünnepelni a kedvesem szülinapját. Jókedélyű pincér fogadott bennünket aki abszolút kedves/barátságos volt és mindenben a kedvünkre tett. Az ételek háziasak, ajánlom a "Pista bácsi gyengéje"C. fogást,a "Haspártiak levesében"elférne talán egy kicsit több hús is.
Kiváló 2014. szeptember 8.barátokkal járt itt
Szeptember 2. -án ebédeltünk az étteremben. Kései ebéd volt, már kevesen voltak az étteremben. Kedvesen fogadott bennünket a személyzet, kedves kis hölgy szolgált ki bennünket. Az általunk fogyasztott ételek nagyon finomak és bőségesek voltak. Az étterem berendezése, belső elrendezése, tisztasága, az asztalok terítéke lenyűgözött bennünket.
Ózon Ételbár és Pizzéria Pásztó - Étel/italÓzon Ételbár és Pizzéria Pásztó - Belső
Kiváló 2014. július 28.családjával járt itt
Július végén Pásztón töltöttünk egy hétvégét. A vacsorát az Ózon Étterem teraszán költöttük el, mely a Zeneiskola mögött található, csendes környezetben. A személyzet barátságos, mosolygós. Mind az öten maximálisan elégedettek voltunk az étellel. Érdemes kipróbálni a gombás ételeket, mert a környékbeli erdőkből származó erdei gombával készítik. Ajánlom mindenkinek!
Kiváló 2013. április 24.családjával járt itt
Mindenkinek ajánlom, színvonalas, kellemes környezet, tágas, tiszta, ami nagyon fontos, széles az étkek kínálata, minden , amit kóstoltam nagyon finom, jó szájízzel gondolok a helyre visszajáró vendégként. Az étlap kellemesen követi az igényeket, megtalálható rajta az ínyenc, kellemes harmóniában a házi ízekkel, a borok kínálata szélesedett, finom a hideg sör és mindig van jó desszert is.