Pekáry Kastély Étterem Pécel

étterem
Pekáry Kastély Étterem Pécel
Pekáry Kastély Étterem PécelPekáry Kastély Étterem Pécel
Pekáry Kastély Étterem PécelPekáry Kastély Étterem Pécel

Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő - Kedvezményes ár reggelivel vagy félpanzióval
Kedvezményes ár reggelivel vagy félpanzióval
Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő

Pekáry Kastély Étterem Pécel vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. június 28.gyerekekkel járt itt
Egy közeli településről jöttünk át ide, amit nem bántunk meg. Hét vége lévén a svédasztalos lehetőséget próbáltuk ki. Minden családtag megtalálta a kedvére és ízléséhez való ételeket. Ínyencségeket is találtunk. Bizonyára kicsit többet ettünk, mint általában, de a kínálat csábító volt. Hangulatos étterem, szívesen jövünk ide vissza.
2022. július 27., csoporttal járt itt
Pécelen a közelmúltban a nemzeti kastélyprogram keretében felújított Ráday-kastélytól csupán 200 méterre egy másik kastély is található, amely jelenleg étteremként működik, immár 2017 óta. Pekáry István földbirtokos az 1900-as évek elején családja számára építtette a kastélyt, amely a 2.
Pekáry Kastély Étterem Pécel - EgyébPekáry Kastély Étterem Pécel - EgyébPekáry Kastély Étterem Pécel - EgyébPekáry Kastély Étterem Pécel - EgyébPekáry Kastély Étterem Pécel - EgyébPekáry Kastély Étterem Pécel - EgyébPekáry Kastély Étterem Pécel - EgyébPekáry Kastély Étterem Pécel - EgyébPekáry Kastély Étterem Pécel - EgyébPekáry Kastély Étterem Pécel - EgyébPekáry Kastély Étterem Pécel - EgyébPekáry Kastély Étterem Pécel - EgyébPekáry Kastély Étterem Pécel - EgyébPekáry Kastély Étterem Pécel - EgyébPekáry Kastély Étterem Pécel - EgyébPekáry Kastély Étterem Pécel - EgyébPekáry Kastély Étterem Pécel - EgyébPekáry Kastély Étterem Pécel - EgyébPekáry Kastély Étterem Pécel - EgyébPekáry Kastély Étterem Pécel - EgyébPekáry Kastély Étterem Pécel - EgyébPekáry Kastély Étterem Pécel - EgyébPekáry Kastély Étterem Pécel - EgyébPekáry Kastély Étterem Pécel - EgyébPekáry Kastély Étterem Pécel - EgyébPekáry Kastély Étterem Pécel - EgyébPekáry Kastély Étterem Pécel - EgyébPekáry Kastély Étterem Pécel - EgyébPekáry Kastély Étterem Pécel - EgyébPekáry Kastély Étterem Pécel - EgyébPekáry Kastély Étterem Pécel - EgyébPekáry Kastély Étterem Pécel - EgyébPekáry Kastély Étterem Pécel - EgyébPekáry Kastély Étterem Pécel - EgyébPekáry Kastély Étterem Pécel - EgyébPekáry Kastély Étterem Pécel - EgyébPekáry Kastély Étterem Pécel - EgyébPekáry Kastély Étterem Pécel - EgyébPekáry Kastély Étterem Pécel - EgyébPekáry Kastély Étterem Pécel - EgyébPekáry Kastély Étterem Pécel - EgyébPekáry Kastély Étterem Pécel - EgyébPekáry Kastély Étterem Pécel - Egyéb
Kiváló 2022. június 30.családjával járt itt
Többször jártunk itt, mindig nagyon finomak voltak az ételek, nagyon kedvesek voltak a felszolgálók. Hétvégen a svédasztal is nagyon jo. Es az ételek minőségéhez kélest, nem volt drága.
Szörnyű 2022. június 6.családjával járt itt
Többször jártunk már itt, mindig jól éreztük magunkat. Ezért a családi eseményt is itt tartottuk meg. Svédasztalos étkeztetés van 7-végén, így a szombatot választottuk. A pincér mikor szedte le az asztalt, elejtette a kést, rá a ruhámra, tiszta zsír lett.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. október 21.családjával járt itt
Most először próbáltuk ki ezt az éttermet. Elegáns, bár mi a teraszon ültünk. Tetszett a kertje, és az ételválaszték is. Ha valami elfogyott, azt töltötték. Kérésre hoztak bármiből.
Különleges húsokat is lehetett grilleztetni, volt garnéla, láma, krokodil és kenguru hús is.
A felszolgálók, személyzet kedvesek, segítőkészek.
Élő cigányzene szólt.
Szörnyű 2021. október 10.a párjával járt itt
Ez az első alkalom, hogy véleményt írok egy étteremről az interneten. És ezt is csak azért teszem mert a színvonal amit képviselnek: sz*r és szeretném a többieket támogatni, mielőtt ide betérnének vagy szolgáltatást vennének igénybe tőlük, hogy legyen alkalmuk elkerülni. Sziasztok! Vadászati kiállításon volt standjuk és mivel jót olvastam róluk kipróbáltuk.
2020. augusztus 22.barátokkal járt itt
Egy szoboravatási ünnepség vitt Pécelre, ahová szokás szerint korábban érkeztem, így volt időm meglátogatni a város legnépszerűbb és legigényesebb vendéglátóipari egységét. Hétvégén és szabadnapokon svédasztallal kedveskednek a nagyérdeműnek, némi gondolkodás után emellett döntöttem.
Pekáry Kastély Étterem Pécel - Étel/italPekáry Kastély Étterem Pécel - Étel/italPekáry Kastély Étterem Pécel - Étel/italPekáry Kastély Étterem Pécel - Étel/italPekáry Kastély Étterem Pécel - Étel/italPekáry Kastély Étterem Pécel - Étel/italPekáry Kastély Étterem Pécel - Étel/italPekáry Kastély Étterem Pécel - Külső képPekáry Kastély Étterem Pécel - Étel/italPekáry Kastély Étterem Pécel - Étel/italPekáry Kastély Étterem Pécel - Étel/italPekáry Kastély Étterem Pécel - Étel/italPekáry Kastély Étterem Pécel - Étel/italPekáry Kastély Étterem Pécel - Étel/italPekáry Kastély Étterem Pécel - Étel/italPekáry Kastély Étterem Pécel - Külső kép
Átlagos 2018. július 1.családjával járt itt
A megnyitó után most voltunk megint az étteremben. A svédasztalos menüsor átlagos választékkal volt. A hasonló kínálatú svédasztalos helyekhez viszonyítva az ár kissé magasabb. A kiszolgálás gyors volt és udvarias. Mint minden svédasztalos kínálatnál, itt is az italok voltak drágábbak.