Aranygaluska Étterem Pécs

04.02-06.30.
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Aranygaluska Étterem Pécs vélemények

2019. február 13.egyedül járt itt
A munkahelyhez közel van, sokszor járok ebédelni oda és még nem jöttem el onnan rossz szájízzel, mert ha valami véletlen nem stimmelt akkor a problémát rugalmasan kezelték. A pult mögött a kiszolgálók gyorsak, a pénztáros mindig villámkezű, sose miattuk lassul be a sor.
2016. május 9.gyerekekkel járt itt
Pécsi tartózkodásunk alatt többször is ettünk itt . Teljesen meg voltunk elégedve ,a kiszolgálók gyorsak és kedvesek voltak. Az illemhely tiszta volt. Az étterem nem "menza" jellegű, inkább gyors étterem vagy bisztró. Az ételek elfogatható adagok, a desszertek nagyok, és finomak. Ezt az máskor is felkeresném. Csak ajánlani tudom ezt a helyet Pécs szívében.
Kiváló 2015. augusztus 28.egyedül járt itt
Napi szinten járok ide, a város központjában van, és a munkahelyem közelében. A hagyományos menük mellett rengeteg extra menü van minden nap, a vegától elkezdve a paleon át a hagyományos, nehezebb húsételekig. Nekem személyes kedvencem a slim fit menü, ami egy százassal drágább csak a napi menünél, és nagyon figyelnek az összetevőire.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. július 28., csoporttal járt itt
Arany Hotelben csak reggelivel szállásoltunk,igy nagyon jó ötletnek találtunk , hogy az Aranygaluska Éttermet közelben találtunk a társainkkal. 3 napot voltunka Pécsen , mind három napon ott ebédeltünk vagy vacsoráztunk. Bőséges ételek italok voltak és választható, minőségileg többféle menűk voltak.
Átlagos 2015. március 7., kollégákkal járt itt
Hétköznapi ételek, hétköznapi gyors ebédre. Sajnos a kiszolgáló személyzet nincs mindig a legjobb hangulatban. Ha olyan kérdést teszel fel, ami "ki van írva, nem látod? ? ", akkor nem lesznek veled kedvesek. Többször "ettem" már (vagyis inkább nem ettem) minőségileg kifogásolható ételt. Pl. a paleo menüben az ún.
Kiváló 2014. december 10.egyedül járt itt
Szinte minden nap itt ebédelek, mivel a sulim 3-5 percnyire van. Egy baráttal ettem itt először. Azelőtt semmi pozitívat nem hallottam róla, de úgy voltam vele, hogy egy esélyt megérdemel. Azóta rendszeresen látogatom és imádom! Többféle menü van, ha valakinek éppen egyik sem szimpatikus még mindig választhat a' la carteról.
2014. május 27.egyedül járt itt
A menü megéri az árát, az a'la carte drága. A kiszolgálás szuper, a személyzet kedves, mosolygós, gyors. Délben mindig sok ember van itt, menüzős hely, aki a környéken dolgozik ide jár (nagyrészt). A hely menza szerű, ahogy mások is leírták, nincs pincér, tálcával sorba kell állni.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. március 7.barátokkal járt itt
Szeretünk idejárni, mert az ember olcsón jut finom menüköz. És nem is adnak kis adagokat. Én általában haza is szoktam vinni a felét, mert akkora adagot adnak, hogy nem bírom megenni :)
A helynek nagyon iskolai menzahangulata van. Az emberek sorban állnak tálcájukkal, hogy a kedves konyhás nénik kiszolgálják.
Gyenge 2014. február 27.családjával járt itt
Hogy őszinte legyek, nem a kedvencünk. Drága és kis adagokat kaptunk, bár az étel maga nem lett volna rossz, ha kicsit kevesebb sót raktak volna bele. A kiszolgálással semmi baj nem volt, gyorsak voltak és kedvesek, pedig rengetegen voltunk. Sajnos ismerősöktől sem hallok olyan jókat manapság róluk, általában ők is az adagok méretét szokták kevesellni.