4,4
a 164 pécsi étterem közül
étterem
Aranykacsa Étterem - Dakk Club PécsAranykacsa Étterem - Dakk Club Pécs

Aranykacsa Étterem - Dakk Club Pécs bemutatkozása

Helyi alapanyagokból, modern technológiával a minőségi gasztronómia és borkultúra jegyében barátságos környezetben várjuk vendégeinket. A borkóstoló programokra a Vináriumban, hétköznapi borozásra, sörözésre, étkezésre a "Tüke" terembe, családi és protokolláris étkezésekre a Zsolnay terembe, esküvői vacsorára, bankettre, születésnapi partira az emeleti Dakk terembe és kerthelyiségbe várjuk Vendégeinket.

Hotel Sopianae Pécs - 5. éjszaka ingyen
Nyugdíjas ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Aranykacsa Étterem - Dakk Club Pécs vélemények

Szörnyű 2022. március 17.családjával járt itt
Ebéd időben mentünk. Üres volt az étterem. Az utcára kitett táblán gyümölcs levest írtak. De porból készült, ehetetlen leves volt. A rántott borda szelet valamiért mustáros volt. Holott az étlapra nem az volt írva, hogy mustáros rántott borda szelet. Valószínűleg nem volt már friss a hús. Köretnek sült krumpli volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. augusztus 25.a párjával járt itt
Itt jártunk 2019 augusztus elején. Egy kellemes, nyugodt éttermet kerestünk. Esti sétálásra indulva Pécs felfedezése alkalmából vacsorára tértünk be. A felszolgálás kedves, gyors volt. Tisztaság mindenütt. Az ételek nagyon finomak voltak. Kellemes időt töltöttünk a férjemmel itt. Jól lakva távoztunk a száláshelyünkre. Érdemes volt ide betérni.
Kiváló 2019. február 3.a párjával járt itt
A városban sétálgatva fedeztük fel azt a táblát, amelyen az állt, hogy az Aranykacsában minden főétel mellé egy dl forralt bort kapnak a vendégek. Kedvet kaptunk hozzá, így szombat délután egy kellemes vacsorát fogyasztottunk el ott. Isteni finom a tárkonyos leves, illetve a kacsadürüm is. Desszert már nem kellett, nem fért volna belém több étel.
Aranykacsa Étterem - Dakk Club Pécs - Étel/italAranykacsa Étterem - Dakk Club Pécs - Étel/ital
Kiváló 2017. június 20.gyerekekkel járt itt
Sétánk során vettük észre az éttermet. Csábított az utcára kihelyezett tábla, amivel színes krétával volt felsorolva a napi menü. Elnyerte tetszésünket, így beültünk. Udvarias kiszolgálás, tisztaság. Finom volt az ebéd. Nagyon finom volt a levesük (zöldségkrém-, és gyümölcsleves) Elégedetten és jóllakottan távoztunk.
Kiváló 2016. november 12.barátokkal járt itt
Most már szinte hagyományszámba megy, hogy az Aranykacsában tartjuk érettségi találkozónkat. Ilyenkor persze azt eszünk, amit az előzetes tárgyalások során megrendeltünk. Készségesek a felszolgálók, finomak a tálak. Le a kalappal az étteremben kialakított Zsolnay terem előtt. Minden elismerésem.
Szörnyű 2016. január 10., kollégákkal járt itt
Ennél több pénzt már nagyon nehéz kérni ezekért az ételelekért. Szerintünk nem lehet sok ételből választani. Sima hétköznapi ebéd másfél óra. Elég nehéz volt a választás a kínálatból. Tisztaság jellemző mindenhol. Az étterem kialakítása megfelel az elvárásoknak. Tetszett, hogy kutyabarát hely.
2016. január 10.barátokkal járt itt
Pótszilveszteri Salsa estre érkeztünk párommal és barátokkal. A fogadtatás kedves, figyelmes. Az ételekre nem kellett sokat várni, nagyon tetszett hogy a steak burgonya friss volt és nem fagyasztott termék. A tarja steakhez felszolgált gombás mártás is ízlett, a hús omlós volt, egy picit a fűszerezése elenyésző volt a köret és a mártáshoz képest, de ezt feledtette az összkép és a teljes ízvilág!
Kiváló 2016. január 6.barátokkal járt itt
Hat fős társasággal voltunk ismét az étteremben, nagyon jól éreztük magunkat. Vargánya püré levest, kacsa húslevest ettünk kacsamájas derelyével, majd kacsát Stroganoff módra, sült kacsacombot, sertés tarja steaket, Mecseki szeletet salátás tortillával. Kiadós jó ételeket kaptunk, ezért desszertet már nem kértünk.
Kiváló 2015. július 31.a párjával járt itt
Az étterembe lépve nagyon kellemes hangulatuú látvány tárult elénk. Nagyon tetszettek a "boxokként" kialakított ülőhelyek. A zsolnai termbe is bekukucskáltunk. A kiszolgálás gyorsnak mondható. Elég nehéz volt a választás a bőséges és különleges kínálatból. Az általunk választott ételek jó ízűek,mennyiségre megfelelőek és kellően melegek voltak.
Legközelebb augusztus végén is ide jövünk ebédelni. Ajánlom másoknak is.
Aranykacsa Étterem - Dakk Club Pécs - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. november 1.a párjával járt itt
A város szívében egy kiváló hangulatú étterem várja a vendégeket. Nagyon finomak az ételek, és nagy választék van. Mindenki találhat kedvezőt magának.A személyzet is kedves, jó lehet itt bármit ünnepelni, vagy csak egy jót enni.Tisztaság jellemző mindenhol. Ki kell próbálni, mindenkinek érdemes!
Aranykacsa Étterem - Dakk Club Pécs a térképen
7621 PécsTeréz u. 4.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H
zárva