Caflisch Cafe Pécs

Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Caflisch Cafe Pécs vélemények

Kiváló 2023. július 11.barátokkal járt itt
Olvastunk a cukrászdáról, így kimondottan ezt kerestük. Nagyon hangulatos hely. Én dobostortát ettem, aminek a krémje és grilázs teteje is nagyon sötét színű volt a megszokottakhoz képest, de sokkal finomabb volt, mint az eddig megszokottak. A barátnőm fagylaltot evett, az is jó volt.
Kiváló 2018. április 2.a párjával járt itt
A minap sétáltunk a Király utcában és már jóval előtte megkívántam valami édességet, nosza keressünk egy cukrászdát. Emellett kicsit rossz szájízzel álltam neki a dolognak, mivel sok helyen manapság nem csak, hogy drágábban kaphatók a finomságok, de egyre csökken a méretük is feltételezhetően a konkureciaharc és a vendéglátóhelyek emelkedő kiadásai miatt.
Caflisch Cafe Pécs - Étel/ital
Kiváló 2016. október 26.a párjával járt itt
Imádom ezt a cukrászdát. A Somlói galuska isteni, férjem mindig kettőt eszik belőle, én pedig a Trüffel csoki torta kedvelője vagyok. / Alkalmakra is mindig ilyet rendelek. / A limonádé fenomenális, rengeteg gyümölccsel, és nem édes löttyökkel készül. Kávéból rengeteg fajta van, melange a kedvencem, de a latte is szuper.
2016. május 26.barátokkal járt itt
Meglehetősen éhesen mentünk be a Caflish nevű nagymúltú cukrászdába, ahol nem túl izgalmas sütik, kissé eklektikus beltér és kedves kiszolgálás várt. Pogácsát és croissant rendeltünk, egyik sem nézett ki túlságosan jól, de nagyon finomnak bizonyult mindkettő. Világos, itt valaki kis tételben, házilag készíti el ezeket a klasszikusokat.
Caflisch Cafe Pécs - BelsőCaflisch Cafe Pécs - Étel/italCaflisch Cafe Pécs - Étel/italCaflisch Cafe Pécs - BelsőCaflisch Cafe Pécs - BelsőCaflisch Cafe Pécs - BelsőCaflisch Cafe Pécs - BelsőCaflisch Cafe Pécs - Étel/ital
Kiváló 2016. február 25.barátokkal járt itt
Két anatómia között úgy voltunk az egyik barátnőmmel, hogy keressünk valami cuki kis helyet a Király utcán. Így tévedtünk be a Caflischba. Nagyon tetszik a hangulata, a székek, a falmatrica és persze a kínálat. A süteményből a Bounty szeletet választottam és hozzá kókuszos Cappuccinót. Nagy adagot kaptam, bár bevallom picit drága.
Caflisch Cafe Pécs - Étel/ital