Csülök Bár Pécs

Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Csülök Bár Pécs vélemények

Kiváló 2020. május 30.családjával járt itt
Akkor kerestünk éttermet, amikor az első napokban enyhítettek a koronavírus miatti korlátozásokon és a kerthelységekben már lehetett enni.
Megtaláltuk a Csülök Bárt, először de nem utoljára jártunk itt. Az étel nagyon finom volt, négyen négyfélét ettünk, mindenkinek ízlett. Friss, forró, ízletes volt és nem kellett sokat várni rá!
Köszönjük, visszatérünk!
Kiváló 2018. augusztus 6.a párjával járt itt
Pécs mellett nyaraltunk és első nap, amikor odaérkeztünk, már nagyon éhesek voltunk. Nem találtunk éttermet a közelben, csak ez volt nyitva. Meglepődtünk milyen rendezett, ötletes és a kutyáinkat is vízzel fogadták, külön ülhettünk olyan helyen, ahol nem zavartunk más vendégeket.
Csülök Bár Pécs - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. július 20.gyerekekkel járt itt
A lányom diplomaosztóját ünnepeltük meg a csárdában, 2 hete. Foglaltunk asztalt, a fedett teraszon terítettek nekünk, igazi klasszikus csárda hangulat fogadott minket. 8-an kilencfélét kértünk (az ünnepelt 2féle zóna ételt rendelt), kb 40 percet vártunk az ételre, de ezek közt volt frissen sült és csülkös pacalpörkölt is.
Kiváló 2017. november 22.barátokkal járt itt
barátaimmal tértünk be ebédelni. 4 személyes csülöktálat rendeltünk,amin minden megtalálható volt amit csak kívánni lehet. A látvány és az íz tökéletesen passzoltak egymáshoz. Kiváló volt az étel. A szomszéd asztalnál ült egy idősebb házaspár,akik eper bort szerettek volna fogyasztani.
Kiváló 2017. november 7.gyerekekkel járt itt
Ajánlásra, családdal látogattunk el ide, egy születésnapos közös ebédre.
Az ételek kiválóak voltak, a kiszolgálás rendkívül figyelmes, gyors, pontos. Négy generáció ült egy asztalnál, mindenki legnagyobb megelégedésére töltöttünk el egy szép vasárnapi ebédet.
Biztosan vissza fogunk még ide jönni.
Kiváló 2017. október 25.gyerekekkel járt itt
Családdal látogattunk a csülök bár étterembe, ami nagyon jó választásnak bizonyult! A nagyszülők és a gyerekek is meg találták a fogukra valót! Rengeteg vendég volt, de mégis időben meg kaptuk az ebédet! Minden nagyon finom volt és a pincérek is nagyon kedvesek voltak! Nekünk a városban ez a kedvenc éttermünk!
Csülök Bár Pécs - Étel/ital
2017. október 20.gyerekekkel járt itt
Az étel jó ízű volt. Ahányan voltunk annyi félét rendeltünk, így tudtunk több félét is kóstolni. Akkora adagokat kaptunk, hogy nem tudtuk az összeset megenni, de készséggel elcsomagolták. ízlett a csapolt sör is. Látszik, hogy jól fogy, mert igazán friss volt. Az asszonyoknak ízlett a meggyes belga sör.
Kiváló 2017. szeptember 26.családjával járt itt
igazi barátságos, hangulatos, magyaros vendéglő, az ételek nagyon finomak, a húsok isteni puhák, finom fűszeresek, a pincérek kedvesek, udvariasak, a hangulat kellemes, az ár érték arány reális. köszönhető mindez a tulajdonosoknak, akik szívvel várják a vendégeket, valamint az új szakácsnak, aki Pécs egyik legjobb szakácsa /Koczka. . . . ) máskor is megyünk! ! ! !
Gyenge 2017. május 18.családjával járt itt
Interneten bukkantam rà erre a helyre, gondoltam, kipròbàljuk. Maga a hely hangulatos, règi időket idèző. A felszolgàlòk is szimpatikusak, kedvesek voltak. DE. Az ètelek minősège kiábrándìtò! Nem a szakàcsot hibàztatjuk, èrezhető, hogy a felhasznált alapanyagokkal lehet a problèma.
Csülök Bár válasza
"Kedves vendég:-)"
Ismét egy olyan embertől hozzá szólás aki a szomszédunkban bezárt étterem üzemeltetőjének ismerőse!
2017. május 25., Krécsó Norbert, tulajdonos
Szörnyű 2017. május 8., csoporttal járt itt
Csoportban érkeztünk időpontra,de egy óra várakozás után sem sikerült az ételt tálalni. 4 személyes csülöktálat ettünk ami rágós, átsületlen, sok része szó szerint ehetetlen volt, még késsel is kihívás volt elvágni. Az összes csülök, a füstölt, a rántott, stb. rossz ízű volt.
Csülök Bár Pécs a térképen
7632 PécsPellérdi út 31.
06 72 784995
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége • fedett terasz
H-Szo
V