Éger-völgyi Teca Mama Kisvendéglője Pécs

4,2
a 164 pécsi étterem közül
étterem, szálláshely étterme, vendéglő
Éger-völgyi Teca Mama Kisvendéglője Pécs
Éger-völgyi Teca Mama Kisvendéglője PécsÉger-völgyi Teca Mama Kisvendéglője Pécs

Hotel Sopianae Pécs - Napi árak reggelis ellátással
04.02-06.30.
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Éger-völgyi Teca Mama Kisvendéglője Pécs vélemények

2021. május 9.gyerekekkel járt itt
A kiszolgálás nagyon kedves, az italokat nagyon gyorsan kaptuk, a frissensült főételekre kb. 25 percet vártunk. A rizs kritikán aluli, össze volt állva. A cigánypecsenye, egy előre pácolt fokhagymás hús volt, de nem volt rossz. A számlát nem igazán akarták kihozni, ezért unkáb bementem fizetni.
Gyenge 2020. október 4.családjával járt itt
Hossza várakozás után egyszerre adtuk le az ital és az étel rendelésünket. Újabb hosszadalmas idő, majd jött a leves, ital még mindig sehol. Leves átlagos. A főétel volt az igazi csalódás. A frissen sültre jobban illet a másnapos titulus. A hús még csak-csak, de a steak burgonya és a rántott hagymakarika gyakorlatilag ehetetlen volt.
Szörnyű 2019. augusztus 21.a párjával járt itt
A pincér összekeverte a rendelést más vendégekével, több mint egy óra várakozás után sem tudta megmondani, hogy mikor hozza az ebédet, miközben a később érkezettek jóllakva távoztak, majd miután kifejeztem csalódottságunkat, válaszra sem méltatott és egyáltalán nem állt szándékában helyrehozni a hibákat.
Lassú kiszolgálás!
Modortalan személyzet!
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 51 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. július 12.a párjával járt itt
De jó! Ahogy olvasgatom a korábbi véleményeket, azt mondhatom, hogy itt szinte megállt az idő. És milyen szerencse! Mert ebben az erdő-széli, város-széli vendéglőben továbbra is kitűnőek az ételek, hatalmasak az adagok, abszolút korrektek az árak, udvariasak a pincérek. A csodás Éger-völgy felfedezése után öröm volt felfedezni ezt a nem is olyan kis vendéglőt is.
Kiváló 2018. december 11.gyerekekkel járt itt
Családi születésnap lebonyolításához vettük igénybe az étterem szolgáltatásait és nem csalódtunk a választásunkban. Minden a rendelésnek megfelelően lett elkészítve és előkészítve. Nyugodt körülmények között, mások által nem zavartan tudtunk helyet foglalni.
Kiváló 2017. október 28.családjával járt itt
Gyermekeim javasolták a vendéglőt! Meg kell mondani nem csalódtunk, ide visszakell térni. Égervölgy kapujában, kis vendéglő. Nagyon finom ízletes , bőséges ételek. Medvehagyma krémleves, füstölt sajttal, piritóssal isteni! ! A frissen sültek ilyon-olyan töltéssel azt sem tudja az ember mit válasszon! És még pacal is van, de nem akármilyen!
1947
2017. szeptember 12.barátokkal járt itt
Már másodszor jártunk itt barátokkal és minden étel finom volt, az adagok bőségesek. Az étlap nem sok oldalas, de mindenki talált magának megfelelőt. A pincérek is értik a dolgukat, barátságosak. Meg van ennek a helynek a maga sajátságos, autentikus hangulata annak ellenére, hogy némi felújítás ráférne.
Kiváló 2016. augusztus 14.a párjával járt itt
Felszolgálók csillagos ötös . hangulatos tiszta jó
A lenti értékelések arra az időszakra vonatkoznak, amikor a szálláshelyet még nem a jelenlegi üzemeltető működtette. Ezen értékelések nem befolyásolják a hely aktuális pontozását, helyezését.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. szeptember 28.családjával járt itt
Barátainkkal az Éger-völgyi túránk után álltunk meg itt ebédelni, ami kb 10 perc sétára van. Szuper, árnyékos, hangulatos kerthelyisége van, jó itt leülni még a legnagyobb melegben is. A pincér udvarias, segítőkész. Az étlapon nincs óriási választék, azonban ez nem is baj, mert mindenki tud az ínyére valót találni.
Éger-völgyi Teca Mama Kisvendéglője Pécs - Étel/ital
Átlagos 2016. május 9.gyerekekkel járt itt
A hely házias az ízek is,kiszolgálás lassú volt a fiatal ember nem volt a helyzet magaslatán....Valamire egy órát vártunk ,valamit meg el is felejtett,pedig nem is voltak sokan így a borravaló persze ugrott!Egyébként egy jó túrázás után megéri betérni.A szállás tisztasága igen csak hagy némi kívánni valót maga után...
Éger-völgyi Teca Mama Kisvendéglője Pécs a térképen
7630 PécsDarázs dűlő 15/2.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P