Elefántos Étterem & Pizzéria Pécs

Elefántos Étterem & Pizzéria Pécs
Elefántos Étterem & Pizzéria PécsElefántos Étterem & Pizzéria Pécs
Elefántos Étterem & Pizzéria PécsElefántos Étterem & Pizzéria Pécs

Elefántos Étterem & Pizzéria Pécs bemutatkozása

Éttermünk 1996-ban nyitotta meg kapuit! Alapanyagainkat szinte kivétel nélkül Olaszországból hozzuk illetve hozatjuk! Németországban szerzett tapasztalataimat (10 év olasz éttermekben) próbálom kamatoztatni ebben az étteremben! Néha beugrik Alessandro Arena barátom is főzni! (Paprika TV Olasz meló) A pizzákat fatüzelésű kemencében sütjük, ami Pécs belvárosában egyedülálló!

Hotel Sopianae Pécs - 5. éjszaka ingyen
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Elefántos Étterem & Pizzéria Pécs vélemények

2023. június 30.a párjával járt itt
Második eténken sétáltunk a városban és ekkor láttuk meg az All'Elefanten éttermet és gondoltuk kipróbáljuk. Már kívülről is szimpatikusnak találtuk és belül sem csalódtunk. Kellemes hangulat fogadott bennünket odabenn. Kedvesen egy szabad asztalhoz kisértek bennünket és felvették a rendelést.
Elefántos Étterem & Pizzéria Pécs - EgyébElefántos Étterem & Pizzéria Pécs - EgyébElefántos Étterem & Pizzéria Pécs - EgyébElefántos Étterem & Pizzéria Pécs - EgyébElefántos Étterem & Pizzéria Pécs - Külső képElefántos Étterem & Pizzéria Pécs - Külső képElefántos Étterem & Pizzéria Pécs - Étel/italElefántos Étterem & Pizzéria Pécs - Étel/ital
Átlagos 2021. december 8.a párjával járt itt
Pécsi látogatásunk során két alkalommal tértünk be ebbe a vendéglőbe. Az első nap a kora délutáni órákban érkeztünk. A felszolgáló rögtön odajött hozzánk és közölte, hogy pizzán kívül nem tud semmi mást hozni. Mivel sok száz kilométert utaztunk és nagyon éhesek voltunk, rábólintottunk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. szeptember 8.a párjával járt itt
Vasárnap délutan rekkenő hőségbe tértünk be pizzázni ,ami nagyon jo ötlet volt ,mert épp kevesen voltak gyorsan kiszolgaltak minket az oriási jol arnyékolt teraszon . A kemencebe sült pizzat nagyon szeretjuk ezert is választottuk. Képet csatolok isteni volt. AZ ÉTLAP BŐSÉGES,halak,olasz tésztak ,pizzak húsételek is vannak. Ajánlom.
Elefántos Étterem & Pizzéria Pécs - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 105 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. augusztus 1.gyerekekkel járt itt
Kétszer is visszatértünk ide vacsorázni pécsi nyaralásunk során, mert minden fogás elképesztően finom volt és külön tetszett nekünk, hogy kiváló alapanyagokból készítik az abszolút minőségi olasz ételeket. A felszolgálók is nagyon kedvesek és figyelmesek voltak. Rég ettem ilyen klasszikusan jó pizzát!
Átlagos 2019. augusztus 1.a párjával járt itt
Az ételek túlárazottak. Minőségben nem rossz, de felejthető. A pincérek kedvesek voltak. A mosdó takarítása kivetni valót hagy maga után.
2019. július 14.barátokkal járt itt
Az Elefanto étterem és pizzéria hosszú ideje Pécs egyik megbízható, korrekt helye. Az utóbbi tíz évben három ízben is ettünk itt, bár igyekszünk mindig új helyre menni. De valahogy mindig volt valaki aki látni akarta az Elefantot vagy akinek mi akartuk megmutatni. Apróbb hibák akadnak, de a tisztes négy pontot mindig hozzák.
Elefántos Étterem & Pizzéria Pécs - Étel/italElefántos Étterem & Pizzéria Pécs - BelsőElefántos Étterem & Pizzéria Pécs - BelsőElefántos Étterem & Pizzéria Pécs - Étel/italElefántos Étterem & Pizzéria Pécs - Étel/ital
Szörnyű 2018. július 10.családjával járt itt
Hihetetlenül túlárazott hely. Az ételek nem érik el a kifőzdei minőséget, az ár viszont indokolatlanul borsos. Pécsen harmadáron ettem sokkal jobbat. Amúgy meg át is vernek. Rizottót kaptam nem rizottó rizsből. Ez biztos, értek hozzá. Ha Pécsen jársz, ezt a lehúzós szinvonaltalan helyet messzire kerüld!
Kiváló 2018. április 4., kollégákkal járt itt
Esti séta alkalmával mentünk el az étterem előtt és csak rápillantottunk az ablakra és láttuk egy úr nagyon gusztusos pizzát eszik a barátnőm mondta menjünk be, de előtte a bejáratnál láttuk egy táblára ki volt írva napi ajánlat 4 sajtos pizza az árat már pontosan nem tudom.
Kiváló 2017. augusztus 7.családjával járt itt
A fiam élete legjobb lasangnéját ette. Ami nagy szó mert a téma szakértője. Udvarias kiszolgálás,a pincér hölgy a nagy melegre való tekintettel egy idő után hozott még jeget az italunkba és szép környezet,hangulatos terasz. Az ételek finomak és bőségesek a desszertek csodálatosak.
2017. július 14., kollégákkal járt itt
Kétszer is jártam már a Jókai-tér gyöngyszemében, de szerintem lesz több alkalom is. Nem a magyar diákok pénztárcájához igazították az árakat, de megbeszélésekhez, baráti összejövetelekhez megfelelő étteremről írok most. Viszonylag széleskörű a választék, kedves a kiszolgálás, főleg a pizzákat tudom ajánlani mindenkinek.