Enoteca Corso Pécs

a 164 pécsi étterem közül
étterem

Enoteca Corso Pécs bemutatkozása

Pécs belvárosában, a színház szomszédságában fekvő gyönyörű ETTEREM, melyet a hazai gasztro szakirodalom az ország egyik legjobb éttermévé választja minden évben.
Nagyon családias hangulatú, minden gyermek jól érzi magát nálunk, ezáltal a szülők is!

Hotel Sopianae Pécs - Napi árak reggelis ellátással
04.02-06.30.
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Enoteca Corso Pécs vélemények

Gyenge 2014. július 21.barátokkal járt itt
Tele vagyok ellentmondással a hellyel kapcsolatban. Nem tudom, hogy mit képviselnek. Különösen akkor jöttem zavarba, mikor megláttam a felső szintet. Barátaim mondták, hogy régebben csúcs gasztronómiai szolgáltatásnak indult, szerintem ennek ma nyoma sincs. A pincér kedvetlen, lassú volt, így aztán nem is ettünk, csak ittunk.
Kiváló 2014. május 27.a párjával járt itt
Ide az jöjjön, aki finomat akar enni. Nem olcsó, sőt drága! DE! Abszolút megéri az árát, legalábbis szerintem. A legfinomabb ételeket itt ettem egész életemben, padig már sok száz étteremben jártam szerte a világban. Itt ettem életem etalon hamburgerét, horribilis áron, de akárhányszor újra megenném.
Kiváló 2013. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Pécs egyik legjobb étterme (a másik a Susogó) a belvárosban. Nyáron a Király utcára nyíló teraszon érdemes helyet foglalni, hűvösebb időben az emeletet javaslom. (A konyhát élő egyenesben mutatja a belső TV. ) Kultúrást, színvonalas környezet. Professzionális gasztronómiai élmény, kedves, szolgálatkész személyzet. Ha arra járunk, sosem hagyjuk ki. Nem olcsó hely, de megéri.
Enoteca Corso Pécs a térképen
7621 PécsKirály u. 14
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi