Király21 Beerhouse & Grill Pécs

04.02-06.30.
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Király21 Beerhouse & Grill Pécs vélemények

Kiváló 2023. augusztus 22.barátokkal járt itt
Ebédelni tértünk be az étterembe, a hangulatos teraszon ültünk le. Az ételeek-italok hamar felszolgálásra kerültek, és minden finom volt. A személyzet kedves, udvarias, gyors. Egy napi ebédhez tökéletesen megfelelt, mindennel elégedettek voltunk.
Átlagos 2021. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Nekünk várakozáson aluli volt ez az étterem. Körülnéztünk nyaralásunk elején, hol vacsorázhatunk finomat, kellemes környezetben. Hangulata valóban jó az étteremnek, de az étel nem ízlett, nem tetszett. A magunknak választott elment, közepes semmi extra, de a gyerek vacsorája katasztrófa volt.
Gyenge 2020. február 9.a párjával járt itt
Korábban már többször jártunk itt, mindig ízletes és kiválóan elkészített ételt szolgáltak fel, azonban ezen alkalommal rendkívül csalódottan távoztam. Filet steak-et rendeltem, zöldbors mártással és burgonyapürével, feleségem Santa Fe salátát választott.
Kiváló 2019. október 21.családjával járt itt
Nem ide készültünk. Mintha csak kötélen húztak volna, úgy mentünk egy szombat 12 körül még zárva tartó hely elől a K21 teraszára. Egyszerű paradicsomos tészta ebédem volt frissen csapra vert hordóból nyert sörrel. Na, az ilyen után nem kíváncsi az ember, mi van a sarkon túl. Egyértelmű volt, hogy a vacsora is itt lesz.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 131 feltöltött kép
Kiváló 2019. május 27.a párjával járt itt
Pécsi tartózkodásunk alatt ez lett a törzshelyünk. Hangulatos étterem izletes ételekkel figyelmes kiszolgálással. Jó a csapolt sör. . Az adagok megfelelőek. Az ár is barátságos.
Király21 Beerhouse & Grill Pécs - Étel/italKirály21 Beerhouse & Grill Pécs - Étel/italKirály21 Beerhouse & Grill Pécs - Étel/ital
Kiváló 2017. május 14.a párjával járt itt
Őszintén szólva nem ez volt az a hely, ahová be szerettünk volna ülni, viszont utólag nagyon örültünk, hogy mégis ide tértünk be! Steak-et rendeltünk, a köretet illetően pedig nagyon készségesen álltak hozzánk, ugyanis röviddel a rendelésfelvételt követően eszméltünk rá, hogy salátát szeretnénk enni a hús mellé, a steakburgonya helyett.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. május 13.a párjával járt itt
Nem foglaltam asztal péntek estére, mégis hellyel tudtak kínálni annak ellenére, hogy ballagási időszakban voltam. Hangulatos, van kerthelyiség is, de a hideg miatt azt nem tudtam kipróbálni. Az étlap nagyon változatos. A hagyományos ételektől az olasz, a mexikói ételekig, fő profilként a grillek mellett sok mindent megtalálsz.