Laterum Konferencia & Wellness Hotel étterme Pécs

Nyugdíjas ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Laterum Konferencia & Wellness Hotel étterme Pécs vélemények

Szörnyű 2019. november 19.a párjával járt itt
Egy laza délután kellemes vacsorával történő lezárására tértünk be a hotel éttermébe. Egyetlen vendég volt, a pincérek az italos pult előtt álltak, ahogy kell. Miután közöltük, hogy vacsorázni szeretnénk mondták, hogy válasszunk asztalt, nem tudtunk. Minden asztalterítő mocskos volt, nem egyszerűen csak kicsit, éppen hogy.
Szörnyű 2019. február 12.gyerekekkel járt itt
Nem szoktam negatív kritikákat írni,de a ma történt eseményeket nem tudom szó nélkül hagyni. A mai napon a 4 hónapos kisfiammal csupán egy napi menüt szerettünk volna elvinni a babaúszást követően. Miután az egyik pincér hölgytől megérdeklődtem, hogy tudunk napi menüt elvitelre is kérni megálltunk a pultnál és vártunk a sorunkra (babahordozóban a kisfiam a kezembe, hátamon a pelenkázótáska, a táskám és egy utazótáska).
2015. október 13.családjával járt itt
Férjemnek az 55-dik születésnapja alkalmából mentünk ebédelni. Többször jártunk már itt, legtöbbször pozitív tapasztalatokkal. Asztalt foglaltam hét fő részére, egy kis teremben kaptunk külön helyet. Jó lett volna ez a terem, de az utcáról beeső éthordóban elvivő ebédért az emberek itt állnak sorba amíg a pincér beviszi az éthordót a konyhára, megtöltik a konyhai dolgozok, és még utána itt is fizetnek.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2015. március 10.barátokkal járt itt
Szállodai rendezvény kapcsán "kényelemből" helyben étkeztem ebben az étteremben és azon kaptam magam, hogy vissza-visszamegyek üdítő és kávé fogyasztására is. Így aztán fel kellett figyelnem arra, hogy milyen kellemes környezet és kiszolgálás, mely visszavonzza az embert.
Kiváló 2014. augusztus 31., csoporttal járt itt
Valahogy kötődöm ehhez a helyhez. Az esküvőnket is itt tartottuk úgy hogy előtte soha nem jártunk itt és már akkor beleszerettünk. Fantasztikusan sikerült,köszönhető a szálloda és az étterem személyzetének. A semleges külső gyönyörű belsőt takar,ízléses,elegáns kialakítás vár mindenkire.
Laterum Konferencia & Wellness Hotel étterme válasza
Kedves Vendégeink! Köszönjük a dicsérő szavakat, szeretettel várjuk továbbra is éttermünkben akár egy napi menüre, akár a házassági évfordulót ünnepelni. Próbálják ki meghitt hangulatú, családias wellness részlegünket, masszázsunkat, manikűrt, pedikűrt, kozmetikát, jóga órákat, vagy ha eljön az ideje, akkor a babaúszást is!
2014. szeptember 9., Tóth Edina, vendégkapcsolati manager
Kiváló 2014. március 23.a párjával járt itt
Csodálatos élményt volt itt enni, a levest a szakács kérésre frissen készitetette el nekem helyben, ő maga is hozta ki. Minden nagyon különlegesen van izesitve és diszitve is, a legegyszerűbb étel is. Lehet, hogy időbe telik, de legalább nem porlevest és mélyhűtött ételt kapok itt. Ilyen finom rántott húst még életemben nem ettem, mint itt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. február 17.a párjával járt itt
Minden alkalomnak megfelelő hely. Lehet ünnepelni,vagy csak ebédeli vacsorázni, mindenre van megoldás itt. Finom ételeket ízlésesen tálalva jó étvággyal fogyaszthatók,sokféle finomság közül választhatunk kedvünkre. Megoldható bármilyen ünneplés, vagy szórakozás. A személyzet udvarias. Zártkörűen is megoldható a vacsora. Parkolás a szálloda előtt lehetséges. Ajánlom mindenkinek!
Kiváló 2013. október 25.a párjával járt itt
A szállodában hangulatos az étterem, ahol különteremben is lehetőség van családi ünneplésre, vagy egyéb rendezvény lebonyolítására is. Szép környezet finom ízek, megfelelő mennyiség, udvarias személyzet biztosítja, hogy jól érezzük magunkat. Mindenkinek ajánlom, akár alkalmanként, vagy valamilyen ünnep alkalmából is. Szívesen visszamegyek ha tehetem, és ajánlom felkeresését mindenkinek!