Maestro Pizzéria Étterem Pécs

Maestro Pizzéria Étterem Pécs
Maestro Pizzéria Étterem PécsMaestro Pizzéria Étterem Pécs
Maestro Pizzéria Étterem PécsMaestro Pizzéria Étterem Pécs

Maestro Pizzéria Étterem Pécs bemutatkozása

A pizzéria - étterem Pécs legszebb részén, a Barbakán alatt a várfalban található. A 60 féle pizza mellett megtalálhatóak az olasz, és nemzetközi konyha remekei is. Hétvégenként élőzene, karaoke, és egyéb ingyenes rendezvények szórakoztatják a betérőket, állandó italakciók mellett! Nyáron a hatalmas Jagermeister terasz nyújt árnyékot.

Hotel Sopianae Pécs - Napi árak reggelis ellátással
04.02-06.30.
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Maestro Pizzéria Étterem Pécs vélemények

Szörnyű 2022. október 15.a párjával járt itt
Házhozszállítással rendeltünk. Az étterem FP-s [moderálva - a szerk. ] és netes képei alapján választottunk. A kihozott étel köszönőviszonyban sem volt az eredetivel, az összetevők sem stimmeltek. A mellékelt képen is látszik, hogy a szűzérme erdész módra egy egyszerűen barbecue szósszal megkent húsdarab és a köret krumpli, a gomba és egyebek, amik a leírásban szerepelnek szintén nincsenek a kiszállított ételben.
Maestro Pizzéria Étterem Pécs - EgyébMaestro Pizzéria Étterem Pécs - EgyébMaestro Pizzéria Étterem Pécs - EgyébMaestro Pizzéria Étterem Pécs - Egyéb
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. július 20.barátokkal járt itt
Nem egyszer voltunk már itt a párommal. Legutóbb barátokkal voltunk vacsorázni, volt aki pizzát evett, volt aki más ételt. Itt nem csak a pizza, hanem az a'la carte ételek is isteni finomak. Az árak sem rosszak a pécsi viszonyokhoz képest :) Nagyon jó a kiülős rész is, hangulatos. Vissza fogunk még menni!
Kiváló 2015. augusztus 28.családjával járt itt
Feleségemmel már visszatérő vendégek vagyunk az étterembe. A szakács istenien főz, a pizzák szuperek, az adagok óriásiak. Mindez megfizethető áron ( kb. fele az ár, mint a Király utca egyes felkapott helyén ), az adag viszont a duplája.
Házhoz is szoktunk rendelni, eddig mindig időben kiért a futár, és a megrendelt kaja is rendben volt. Csak ajánlani tudom mindenkinek !
ui. : A teraszt imádjuk !
Szörnyű 2015. július 16.gyerekekkel járt itt
Aki nagyon éhes az ne innen rendeljen. . . tegnap személyesen (este 8 kor) rendeltem meg 2 db pizzát,mivel. "Naivan gondolva,hogy 1 óra leteltével kihozzák. . Fél 10 kor felhívtam a szuper pizzériát,hogy elkészült e a megrendelésem. . ? ! ! " Kedves üzletvezető hölgy szerint a futár úton van. . 20 perc elteltével még mindig nem ért oda.
Gyenge 2015. június 26.barátokkal járt itt
Akár hányszor ellátogattunk oda a barátaimmal, mindig elszámolták magukat a fizetésnél, egyszer előnyünkre, máskor hátrányukra. A pincérek szét voltak csúszva. Egyszer rendeltem vodka-narancsot. Nem szerepelt a koktél lapon és nem az alapanyagok árából számolta ki a pincér, hanem mondott egy összeget és közölte, hogy általában ennyibe kerül.
Szörnyű 2015. február 27. járt itt
Emailben rendeltem aznap délelőtt, kértem, hogy a kiszállítás pontos legyen estére ( ezt telefonon a hölgy meg is ígérte), felszeletelve kértem a pizzát.
Sajnos a futár nem ért oda a megbeszélt időre, a pizza nem volt felszeletelve, ráadásul a számlán szerepelt egy kiszállítási díj, pedig a honlapjukon azt hirdetik, hogy váráson belül ingyenes.
Ezek tudatában rendeljetek tőlük. . .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
2014. november 1.családjával járt itt
Többször is voltan itt,mert a közelben lakom,de nem ez a fontos.Gyors,jó és tisztességes az intézmény.Személyes igénybevétel esetén az adagok nagyobbak,mint rendeléskor./tapasztaltam/A berendezés más,mint a többi pizzériában,hiszen van hangulata a teremnek és nem csak egy egyszerű étkezde!Gutt!
Maestro Pizzéria Étterem Pécs - Étel/italMaestro Pizzéria Étterem Pécs - Étel/italMaestro Pizzéria Étterem Pécs - Étel/ital
Kiváló 2014. október 9.a párjával járt itt
Párommal jártam Pécsen, és megláttunk egy Jópofa teraszt a várfal oldalában. Ki is próbáltuk. . . . . .
Meglepően bőséges étlap, hozzá bőséges étel, kiszolgálás precíz és gyors.
Jó idő miatt kiültünk a teraszra de az étterem belül is pompás. "ahhoz képest hogy egy pincerendszerből lett kialakítva"
Mindenképpen ajánlom mindenkinek
Kiváló 2014. október 8.családjával járt itt
Ízletes ételek, udvarias kiszolgálás, kellemes környezet. A felszolgálók profik. Amikor kértem egy pizzát, a felszolgáló hölgy még meg is kérdezte, hogy vastag, vagy vékony tésztával szeretném-e. Nagyon figyelmes volt. Isteni vékony tésztás pizzát kaptam, jobb volt, mint amire számítottam. Innen is köszönöm a figyelmességét! ! ! Jól éreztük magunkat. :)
Szörnyű 2014. október 5.családjával járt itt
Ez az étterem egy VICC! Az ember inkább elfelejteni akar egy ilyen látogatást, csak azért írjuk meg, mivel a pécsi éttermek között 3. helyen szerepelt. Na ahhoz képest bődületes csalódás volt. 40 perc várakozási idő. . . , számítva ilyenre ezért szoktunk előételt rendelni. No kérem, itt kezdődik a szakma pofoncsapása.
Maestro Pizzéria Étterem Pécs a térképen
7621 PécsKlimó György út. 12.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • házhozszállítás • koktélok • napi menü • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo