Hotel Makár Óbester Étterem Pécs

3,6
a 164 pécsi étterem közül
étterem, bár, borpince, szálláshely étterme
Hotel Makár Óbester Étterem Pécs
Hotel Makár Óbester Étterem PécsHotel Makár Óbester Étterem Pécs
Hotel Makár Óbester Étterem PécsHotel Makár Óbester Étterem Pécs

Hotel Makár Óbester Étterem Pécs bemutatkozása

A Hotel Makár Óbester Étterem Pécs csendes zöldövezetében, a PTE orvosegyetem szomszédságában, a szálloda részeként működik. Az ÉTLAP -on elsősorban a tájjellegű magyar és nemzetközi konyha könnyű trendi ételei szerepelnek. Az étterem egész évben nyitva tart!

Hotel Sopianae Pécs - Napi árak reggelis ellátással
Akciós tavaszi senior ajánlat
04.02-06.30.
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Hotel Makár Óbester Étterem Pécs vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. augusztus 18.barátokkal járt itt
Barátnőimmel voltunk itt wellnessezni meg vacsizni egyet. Látszik az egész helyen, hogy nem egy nagy szálloda, de azért mindenből van egy kicsi, szóval mindenki megtalálta a magának valót mind a wellnessnél, mind a vacsora asztalnál. A svédasztalos vacsoránál 2 féle levest, 3 féle főételt és 2 féle desszertet lehetett megkóstolni.
Kiváló 2016. szeptember 27.a párjával járt itt
Igényes szálloda minőségi étterme. Meglepve láttam milyen nagy a kínálat. Amúgy minden a legnagyobb rendben volt. Szép igényes belső tér, választékos étlap, kellemes ízek, gyors kiszolgálás, barátságos felszolgálók. Kifizethető, ennyi! Máskor is be fogok ugrani, sőt ajánlani fogom barátaimnak. Köszi Óbester!
Átlagos 2016. szeptember 20.barátokkal járt itt
A Makárban történő szállásfoglalásunk kapcsán ismertük meg az éttermet, félpanziós ellátást igényeltünk. A reggelivel elégedettek voltunk, friss és aránylag bőséges választékkal. A vacsorák annál nagyobb csalódást okoztak az üres csévingekkel, az ételre és tiszta tányérra várással. Az ételek kínálata és íze elhanyagolható.
2016. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
A Makár Hotelben nyaraltunk családunkkal, a félpanziós ellátás keretében a reggelit és vacsorát svédasztalos formában az Óbester Étteremben fogyasztottuk el. A svédasztal eléggé visszafogott, csak 3-4 főételt, 2 féle levest és 2-3 féle desszertet tartalmazott, bár ez összhangban állt a vendégek számával, nyilván egy viszonylag kis hotelben nincs értelme túl sok ételt megfőzni, mert akkor sok megmaradna.
Hotel Makár Óbester Étterem Pécs - BelsőHotel Makár Óbester Étterem Pécs - Étel/italHotel Makár Óbester Étterem Pécs - Étel/italHotel Makár Óbester Étterem Pécs - Étel/italHotel Makár Óbester Étterem Pécs - Étel/italHotel Makár Óbester Étterem Pécs - Étel/italHotel Makár Óbester Étterem Pécs - BelsőHotel Makár Óbester Étterem Pécs - BelsőHotel Makár Óbester Étterem Pécs - MosdóHotel Makár Óbester Étterem Pécs - Étel/italHotel Makár Óbester Étterem Pécs - Étlap/itallapHotel Makár Óbester Étterem Pécs - Étlap/itallapHotel Makár Óbester Étterem Pécs - Étlap/itallapHotel Makár Óbester Étterem Pécs - Étlap/itallapHotel Makár Óbester Étterem Pécs - BelsőHotel Makár Óbester Étterem Pécs - EgyébHotel Makár Óbester Étterem Pécs - Étel/italHotel Makár Óbester Étterem Pécs - Étel/italHotel Makár Óbester Étterem Pécs - BelsőHotel Makár Óbester Étterem Pécs - BelsőHotel Makár Óbester Étterem Pécs - BelsőHotel Makár Óbester Étterem Pécs - BelsőHotel Makár Óbester Étterem Pécs - EgyébHotel Makár Óbester Étterem Pécs - Külső képHotel Makár Óbester Étterem Pécs - Étel/italHotel Makár Óbester Étterem Pécs - Étel/italHotel Makár Óbester Étterem Pécs - Étel/italHotel Makár Óbester Étterem Pécs - Étel/italHotel Makár Óbester Étterem Pécs - Étel/italHotel Makár Óbester Étterem Pécs - Étel/italHotel Makár Óbester Étterem Pécs - Étel/italHotel Makár Óbester Étterem Pécs - Étel/italHotel Makár Óbester Étterem Pécs - BelsőHotel Makár Óbester Étterem Pécs - Étel/ital
Gyenge 2015. július 15. járt itt
Lakodalmunkat tartottuk az étteremben. Az ételek minősége ránézésre is rossz volt. (egyáltalán nem vagyunk finnyásak, kényesek! ) A tálalás szörnyű volt, nem minden asztalra került mindenből, úgy vadászták össze a vendégek, hogy melyik tálon mi van. Az étteremvezető segítségét kértük az éjféli étel mennyiségét illetően, és tapasztalatában bízva hallgattunk rá.
Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Kitűnő kiszolgálás, az ételek mennyisége, és minősége is példás! Mozarellás csirkemellet ettem, nagyon finoman volt elkészítve. Nagyon jó borokat kostoltunk az előétel mellé. Gyönyörű helyen, rengeteg szolgáltatás a helyieknek, és szállóvendégeknek (medencék, szaunák, tenisz, squash, stb.
Kiváló 2013. november 8., kollégákkal járt itt
Király estét töltöttünk itt november hetedikén. Jó helyen, az egyetem közelében van az étterem. Sok fiatal sportoló lány is jár ide. Vacsiztunk, zárásig piálgattunk barátaimmal, végül minden a legnagyobb rendben volt. Változatos étlap, gyors barátságos felszolgálás, szép barátságos belső.
Hotel Makár Óbester Étterem Pécs a térképen
7635 PécsKözépmakár dűlő 4.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • billiárd, darts • bowling • brunch • csoportokat szívesen fogad • DJ • élő zene • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége •
H-Szo
V