Palatinus Étterem Pécs

Palatinus Étterem Pécs
Palatinus Étterem PécsPalatinus Étterem Pécs
Palatinus Étterem PécsPalatinus Étterem Pécs

Palatinus Étterem Pécs bemutatkozása

Az elegáns Palatinus étterem hazai és nemzetközi ételkínálattal, zamatos borokkal, figyelmes gyors kiszolgálással várja Kedves régi és új Vendégeit!
A 120 férőhelyes hangulatos étterem ideális helyszín üzleti ebédek, gálavacsorák, céges rendezvények, családi ünnepek megrendezésére.

Hotel Sopianae Pécs - Napi árak reggelis ellátással
04.02-06.30.
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Palatinus Étterem Pécs vélemények

Kiváló 2022. április 24., csoporttal járt itt
Minden téren pozitív! Sokszor voltunk, még egyszer sem csalódtunk. Az ételek finomak, szépen tálalva, a kiszolgálás kifogástalan, az étterem csodaszép!
2017. szeptember 16.családjával járt itt
2017. augusztus végén, 4-en vacsoráztunk, de nem bent az étteremben,hanem az épület elé kitelepült részen, Pécs sétálóutcáján. (Király u. ) Társaságunkban egy angol fiatal hölggyel. Telefonon rendeltünk helyet előző délután, mivel szombati nap volt. Röviden : a kiszolgálásunkkal,az ételek,italok minőségével és az ár-érték aránnyal elégedettek voltunk.
Palatinus Étterem Pécs - Étel/italPalatinus Étterem Pécs - Étel/italPalatinus Étterem Pécs - Étel/italPalatinus Étterem Pécs - Étel/italPalatinus Étterem Pécs - Étel/italPalatinus Étterem Pécs - Egyéb
Gyenge 2015. július 3.gyerekekkel járt itt
Péntek délután tértünk be családommal kései ebédre, Ételválaszték megfelelő volt. Ételek elkészítése nagyon lassú volt. Én halászlét kértem, ami ehetetlenül el volt sózva. Alapvetően sósan szeretem az ételeket, de még nekem is sok volt. Visszaküldtem, és nem kértem másikat helyette. Nem volt kedvem ismét sokat várni.
Kiváló 2014. június 19.barátokkal járt itt
A város központjában lévő kényelmes izléses, hangulatos szálloda minden igényt kielégítő. Az étterem patinás, szemet gyönyörködtető, - a tálalás elegáns, a kiszolgálás kifogástalan, az ételek finomak, választékosak voltak, - egyszóval kiválóan éreztük magunkat az ott eltöltött öt napon főúri ellátásban volt részünk.
Kiváló 2014. május 27.a párjával járt itt
Igazán nívós, elegáns hely. Gyerekkoromban mozi is volt benne, na nem hiányolom csak megjegyzem. pincében lévő étteremben volt cigány zene. Mindenképpen hiányolom a régi "BÁR"t. De az még a városból is hiányzik. Nagy kár érte. Szerintem kiváló hely. Azért az igazsághoz hozzátartozik, ha picit olcsóbb volna akkor többször is ellátogatnék oda. Persze a minőséget meg kell fizetni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
A belvárosban, egy hangulatos rövid sétával összekötve központi helyen található az étterem.
Kellemes hangulatú, ízléses az étterem. Már a fogadás is rendkívül figyelmes, előzékeny, segítőkész.
Az ételek mennyisége és minősége kifogástalan, a választék igen széles, kényelmesek az asztalok, a személyzet nagyon figyelmes és - nem tolakodóan - de azonnal ott terem.
Kiváló 2013. október 17., kollégákkal járt itt
Mint szállóvendég, csak szuperlativuszokban tudok írni az étteremről. Az ételek minőségén túl (ez evidencia egy jó étteremben), a miliő lenyűgöző. A patina, a terem hangulata utánozhatatlan. A választék és a tálalás különösen tetszett, valamint az, hogy olyan halas ételt is felszolgáltak, amilyennel még sehol máshol nem találkoztam. Szóval, ha különlegességekre vágysz egy elegáns helyen, ide térj be!
Kiváló 2013. október 15.a párjával járt itt
Minden egy helyen: Finom elegancia, udvarias kiszolgálás, finom-fejedelmi ételek.
Hangulatos fények-színek. Úri tálalás. Ízek kavalkádja, a vágyek beteljesülése.
Imádom a nemesi hangulatot, mikor királynőnek érezhetem magam és odafigyelnek rám.
Kell ennél több?
Köszönjük
Deák Letícia
Kiváló 2013. július 16.gyerekekkel járt itt
Torkoscsütörtök alkalmából jártunk itt családommal, és már másodszor tértünk vissza ezen rendezvény kapcsán. Mindennel meg voltunk elégedve - igaz, hogy ezen a napon jobb ár/érték arányt értek el, mint egyébként... Az ételek finomak, a hely hangulatos, a kiszolgálás korrekt.
Biztosan visszatérünk még.
Palatinus Étterem Pécs a térképen
7621 Pécs Király utca 5.,
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • gyerekmenü • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, vegetáriánus