Repeta Gyros & Pizza Pécs

Pihentető hétköznapok fürdőbelépővel
Thermal Panzió Igal

Repeta Gyros & Pizza Pécs vélemények

Kiváló 2017. július 17.egyedül járt itt
Már ahogy írom az értékelést, már csorog a nyálam. Korábban a Repeta felett laktam és egyértelmű volt, hogy oda ülünk be egy pizzára, viszont mióta elköltöztünk is visszajárunk oda, ugyanis ott a legfinomabb. 750 Ft körül van a sima gyros, ami a töltelékben nem szenved hiányt, a pizzák 1000-2000 Ft körül mozognak.
2016. január 1.a párjával járt itt
Én azóta ismerem a helyet, mióta Aladdin volt a neve és csak egy csöpp kis lyuk volt a vendégeknek az étkezésre. Már akkor is szerettem az ételeket. Legalább két évig oda beszéltünk meg találkozó pontot. Sok emlékem fűződik a helyhez.
Különösen ajánlom a Minitálat. Remek a hely fekvése, mert szemben van egy nagy parkolóval és az Árkáddal. Ajánlom mindenkinek!

Daddy
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. november 24.a párjával járt itt
Akármikor megkérdezik, hogy szerintem hol a legfinomabb a gyros, én mindig a Repetát ajánlom. Itt rendesen megtömik minden finommal a pitát, nagyon el van találva az öntetük íze, sosem találtam még mócsingos húst az ételben. Akár be is lehet ülni megenni, amit kértünk, de számítsunk rá, hogy lehet, hogy már csak az ablak menti pultnál lesz helyünk, mert általában sokan vannak.