Rundó Étterem és Söröző Pécs

Rundó Étterem és Söröző Pécs
Rundó Étterem és Söröző PécsRundó Étterem és Söröző Pécs
Rundó Étterem és Söröző PécsRundó Étterem és Söröző Pécs

Rundó Étterem és Söröző Pécs bemutatkozása

Nemrégiben felújított, a közelmúltat idéző épületben várja minden kedves vendégét a Rundó Étterem és Söröző magyaros, házias ízeivel!
A Rundó Söröző Étterem felújítása során egy 16. századi Szent Benedek templom falmaradványaira bukkantak, így nagy tisztelettel adóztak a múltnak, a környezetbe illeszkedve megtartották a ház eredeti formáját, a berendezés mégis fiatalos designt kapott.

Hotel Sopianae Pécs - Napi árak reggelis ellátással
04.02-06.30.
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Rundó Étterem és Söröző Pécs vélemények

Kiváló 2023. július 11.családjával járt itt
Arra sétálva megnéztük a falon kifüggesztett étlapot. Másnap a családdal ide jöttünk vacsorázni, mivel a választék és az ár is vonzó volt. A kerthelyiségben ültünk le. Az étlapokat azonnal hozták, az italok is hamar érkeztek. Egy kétszemélyes tálat és két egyszemélyes adagot választottunk 6 főre (4 felnőtt, 2 gyerek).
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. augusztus 25.a párjával járt itt
2019 augusztusában jártunk a párommal itt. A felszolgáló hölgyek nagyon kedvesek voltak. Vacsorára tértünk be, és ahogy helyet foglaltunk azt az ajánlatot kaptuk, hogy számítana e ha picit odébb foglalnánk helyet amit ki választottunk, mert az asztalunk mellet épp nagy csoportnak volt foglalva, hogy nyugodtan , zajmentesen tudjunk vacsorázni.
2019. május 19.egyedül járt itt
Leginkább ebédidőben, menü miatt látogatom az éttermet. A kiszolgálás ekkor is, a legnagyobb forgalomban is gyors és rendkívül kedves. Az ételek nagyon finomak. Sajnos a mennyiséggel általában épp, hogy csak jól lakok, így egy nagyobb étvágyú férfi nem valószínű, hogy jól lakna a menüs adaggal.
2019. február 28.családjával járt itt
Véletlenül találtunk a sörözőre, és étteremre. Menüt rendeltünk. Zöldségleves, sztrapacska, csülökpörkölttel, savanyúsággal. Rendkívül gyors volt a kiszolgálás, azonnal észrevették minden kívánságunkat. Hiba volt, hogy az étel nem volt igazán meleg. Tetszett, hogy kérés nélkül is ihattam volna vizet.
2018. április 5.egyedül járt itt
Több, mint egy évtizedes ismeretséget ápolok a Rundo Étteremmel. Ismertem, már az átépítése előttről. Egyik törzshelyemnek számított. Sajnos most már múlt időben kell róla beszélnem, mivel megfigyelésem szerint egyre kisebb adagokat nyújtanak a menüben. Egy átlag férfi embernek vagy nőnek már nem kielégítő, persze az ár fix 870 Ft.
Kiváló 2017. augusztus 18.családjával járt itt
Már másodszor jártunk itt és most sem csalódtunk! A személyzet kedves és nagyon gyors! Pedig ebédidőben voltunk hétköznap, nagyon sok menüre befizetett dolgozót szolgáltak ki! Mi az étlapról választottunk, gyorsan és nagyon kedvesen szolgáltak ki! Az ételek finomak és nagy adagok! Az árfekvése nagyon jó, pedig a belvárosban van!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. február 8.a párjával járt itt
Párom vitt el ebbe az étterembe névnapom alkalmából. Mivel előre foglalt asztalt, szépen megterített asztal várt minket az étterem csöndesebb, hátsó részében. Hétköznap este volt, és szinte tele volt a hely, pedig nem kicsi, szóval érdemes foglani. A választék kiváló, a kiszolgálás kedves.
2016. november 11., kollégákkal járt itt
Kitűnő fekvésű belvárosi étterem viszonylag elegendő befogadóképességgel. Az ebéd menü elegendő és finom. A személyzet segítőkész és kedves. Igen szép állapotú egybenyíló belső tér széles bárpulttal. Van kiülős rész is. Finom forralt bor kapható a téli szezonban. Sok sokféle italkínálat és koktél kérhető.
Kiváló 2016. augusztus 20.családjával járt itt
Az ételeik nagyon finomak, ár-érték aránya kifizetődő. Fa tányérban kaptuk az ételt, amely még különlegesebbé tette a vacsorát. Van kerthelyisége, ami nyáron nagyon hangulatos. A kiszolgálás kiváló. Ilyen finom limonádét még sosem ittam. Bent, az étteremben ugyan nem voltunk, csak kint a kerthelyiségben, de maximálisan meg voltunk elégedve.
Kiváló 2016. április 19.gyerekekkel járt itt
Mióta megvan a kisfiam, az alapvető szempont egy étterem kapcsán nálam, hogy mennyire gyerek-kompatibilisek. Itt rögtön hozták a babaszéket, azonnal kaptunk plusz tányérokat, kiskanalakat. Az étel (marhapörkölt galuskával és bácskai rizseshús) hatalmas adag volt, emellett kimondottan finom.
Rundó Étterem és Söröző Pécs a térképen
7621 PécsCitrom u. 16
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • koktélok • napi menü • sportközvetítés • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo