Centrum Apartmanhotel Pécs

04.02-06.30.
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Centrum Apartmanhotel Pécs vélemények

Szörnyű 2020. december 11.egyedül járt itt
A recepciós minősíthetetlenül beszélt, "ez a hülye itt"-nek titulált, közölte, hogy ő akkor tesz ki onnan amikor akar, és csettintett az ujjával, hogy ennyi idő alatt, az asztalt ütötte, és kiabált. A vitát az váltotta ki, hogy előre fizettem a Booking. com-on keresztül, és a szálláshely nem akarta kiállítani a számlát arról az összegről amit fizettem.
2019. november 18.a párjával járt itt
Szép környezetben, remek felszereltségü szobát kaptunk. Eddig mindig vittünk magunkkal vízforralót , de itt volt az is és mikró is,nemcsak két fogmosó pohár. Kényelmes az ágy, fütés is megfelelő. Reggeli finom, jó pont hogy volt tükör tojás is. Pici hiányosság hogy a zajok bejönnek, de az mindenhol így van. Nekünk összeségében nagyon tetszett.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. augusztus 25.a párjával járt itt
2019 augustusában a Centrum Apartmanházban voltunk elszállásolva. A nagy hőségben 3 felejthetetlen éjszakát tölöttünk Pécsett. A hűvös szobának köszönhető és a tökéletesen működő légkondinak, hogy nagyon jól éreztük magunkat.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 31 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 356 feltöltött kép
Kiváló 2016. január 26.a párjával járt itt
Csak elismerően tudok nyilatkozni az apartmanról. A személyzet nagyon kedves és segítőkész. A tisztaság magas szintű. A szobák fiatalosan, kényelmesen vidám színekkel vannak berendezve. A svédasztalos reggeli bőséges,finom, nagy választékú. Kérésre akár egész kora reggeltől elérhető. A belváros pár perces sétára van.
Centrum Apartmanhotel Pécs - SzobákCentrum Apartmanhotel Pécs - SzobákCentrum Apartmanhotel Pécs - VendéglátásCentrum Apartmanhotel Pécs - Külső kép
Kiváló 2015. július 25.családjával járt itt
Köszönjük a Centrum Apartmanháznak,hogy a hőségriadó ellenére egy felejthetetlen hetet tölthettünk Pécsett,Igazi hűvös,oázis volt a szobánk,köszönhető a tökéletesen működő légkondinak. A szállás gyönyörű,hangulatos,tiszta és nagyon jó helyen van. Csendes,de mégis pár perc alatt elérhetők a nevezetességek. Köszönünk mindent!
Kiváló 2015. április 14.a párjával járt itt
Első utunk volt gyerekek nélkül, mióta megszülettek. Jól választottunk. Jó helyen van, bárhová el lehet menni gyalog. Nagyon szép a környezete, a szoba, fürdőszoba tiszta, a kis konyhasarok mindennel felszerelt. A személyzet kedves, barátságos, segítőkész. A svédasztalos reggelinél mindent megtaláltunk, friss és finom volt az étel.
Kiváló 2013. augusztus 7.barátokkal járt itt
Barátnőmmel felkerekedtünk,hogy megnézzük milyen lett Pécs, mióta nem láttuk. Hosszas tanakodás után a buszozást választottuk:kényelmes, nem mi vezetünk, így kényelmesen nézegethetünk az úton. Nagyon szép időt fogtunk ki, a szállásunk közel volt a végállomáshoz,így megérkezésünk után rögtön bevettük a várost.
Kiváló 2013. június 30.gyerekekkel járt itt
Elhelyezkedése tökéletes, közel a belvároshoz, a Dóm felett, egy csendes utcában. Új építésű, nagyon jól felszerelt apartmanok, mini konyhával. Mikro, gáztűzhely, hűtő, hajszárító és vízforraló is tartozik hozzá. Nagyon jó állapotban vannak a szobák. Igényesek a bútorok is. A tisztaság tökéletes.