Corso Hotel Pécs Pécs ★★★★

Corso Hotel Pécs Pécs
Corso Hotel Pécs PécsCorso Hotel Pécs Pécs
Corso Hotel Pécs PécsCorso Hotel Pécs Pécs

Corso Hotel Pécs Pécs bemutatkozása

Pécs legújabb szállodája, a 2010 májusában megnyílt négycsillagos Corso Hotel Pécs egyedi hangulatával hozzájárul ahhoz, hogy távol otthonától is minden vendég jól érezze magát. A butikhotel közvetlenül kapcsolódik a történelmi belvároshoz és az új Pécsi Konferencia- és Koncertközponthoz.

A Corso Hotel Pécs legnépszerűbb csomagjai

Corso Hotel Pécs Pécs - Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
2024.12.28-ig
Corso Hotel Pécs Pécs - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
2024.12.28-ig
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Corso Hotel Pécs Pécs vélemények

Kiváló 2019. május 1.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. A palota látogatás a bor kóstolóval nagyszerű élmény volt számunkra. Az ételek kiválóak, különlegesek, bőségesek voltak. A városnak sok érdekessége van, ami két napba nem fért bele, ezért máskor szívesen térnénk vissza Önökhöz. Sajnos a fürdés nem jött össze, de ez nem az Önök hibája volt, és helyette tudtunk más programot csinálni.
Corso Hotel Pécs válasza
Kedves Dóra!

Köszönjük értékelését. Örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk és bízunk benne, hogy hamarosan újra vendégeink között köszönthetjük Önöket.

Üdvözlettel,
2019. május 9., Pércsi Bernadett, Corso Hotel Pécs
Kiváló 2019. január 3.barátokkal járt itt
Év végi búcsúztató helyszínéül választottam a Corso Hotelt. Amint az értékelésből látszik, nagyon elégedett voltam a szállással és az év végi programjukkal is. A szálloda rendkívül könnyen megközelíthető és pár perces sétával az város összes nevezetessége könnyen elérhető.
Jó szívvel ajánlom idősebb ,kirándulást kedvelő utazóknak is.
Kiváló 2019. január 2.a párjával járt itt
A szállás teljesen megfelelő volt: kényelmes szoba és ágy, tiszta fürdőszoba, kis ajándék piperecikkek, szabályozható fűtés, teljesen besötétítő függöny. A személyzet kedves, segítőkész, gyors és udvarias. A svédasztalos reggeli és vacsora nagyon bőséges, nagy választékkal, főleg a reggelinél.
Kiváló 2019. január 2.a párjával járt itt
2018 szilveszterét töltöttük férjemmel a hotelben. Minden a várakozásunknak megfelelően, sőt azt meghaladóan alakult. A rendkívül udvarias, mosolygó és segítőkész, nyitott személyzet, a finomabbnál finomabb, ízlésesen kínált és felkínált ételek sokasága, az igényes, kellemes és tiszta környezet lehetővé tette számunkra az év fáradalmainak feledését valamint a feltöltődést.
Kiváló 2018. január 3.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése kiváló,sok-sok látnivaló gyalogosan elérhető. Ingyenes a parkolás a szálloda lakóinak. Kedves, udvarias a személyzet. A szoba szép, tiszta, szabályozható fűtéssel, és jól záródó hangszigetelő ablakokkal, gyönyörű kilátás nyílt a 4. emeleti szobánkból. A reggelinél sokféle étel, ital közül lehetett választani.
Kiváló 2018. január 3.a párjával járt itt
Mindennel megvoltam elégedve, de egy problémám akadt! A férjem belázasodott egy szem lázcsillapító kellett volna, de sajnos nem sikerült beszereznem a szállodában! A recepciós hölgy útba igazított igaz, hogy merre találom a gyógyszertárat, de számomra nő létemre egy idegen városban elég félelmetes volt szilveszter éjjelén a nagy sötétségben!
Kiváló 2018. január 2.a párjával járt itt
2017 szilveszterére kissé későn kezdtem hotelt “vadászni” magam és férjem számára. Azért sok lehetőséget találtam a neten, de gyorsan visszatértem a Corso Hotel ajanlatára. Nem tűnt aránytalanul drágának, programajánlója nekem vonzóbb volt, mint egy sztárfellépő (fél órára. . . ), reméltem, hogy jó lesz minden.
2017. október 10.a párjával járt itt
A szálloda egész új, ennek megfelelően kielégít minden igényt, ami egy hosszú hétvégéhez szükséges. Mondjuk wellness nincs. A szoba tágas, elég jól szigetelt. Kávé/tea főző is van, ami itthon ritkaság. A fürdőben nem igazán lehetett érezni/hallani az elszívó működését, ezért általában kellemetlen szag lengte be.
Kiváló 2017. szeptember 9.családjával járt itt
Egy hetet toltottunk a szallodában a csaladdal. Tiszta, kellemes hely, csak ajanlani tudom mindenkinek :) Az etterem is jo, az etelek finomak, a szemelyzet udvarias. A szálloda elhelyezese a sem rossz, csak a jobb oldali betonlyuk rontja a komfortérzetet. A etelek felszolgalasa rendben,a gyumolcsok nem voltak az igaziak :( lehet nem hazai volt. Osszesegeben nagyon jol ereztuk magunkat :)
2017. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
A reggeli finom volt,bőséges,a pincérek azonnal pótolták a fogyóban lévő ételeket,italokat.Profin végezték a munkájukat,nagyon barátságosak voltak..Köszönet érte.A szoba tiszta,kellemes. Egyetlen dolog ami még jobbá tehetné:a szúnyogháló.Ha lett volna az ablakon,kevesebbet használtuk volna a légkondit.
Corso Hotel Pécs Pécs a térképen
7626 PécsKoller u. 8.
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás az utcán, nem őrzött: 250 Forint / óra (Foglalás nem szükséges)
• Garázs a közelben, kamerával felügyelt: 2500 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár